Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok mik voltak a terhesség...

Nálatok mik voltak a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés
Mikor jelentkeztek az első tünetek és mi voltak azok?
2012. jún. 12. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
mindket terhessegemnel a 6. het utan. emelyges, szagundor, mindjart megjon erzes.
2012. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem várt előtt folyamatos éhség érzetem volt,mellfeszülésem és hasszúrka.És persze nem is jőtt meg.De én lélekben is megéreztem,hogy sikerült és ott a kis baba.:)

2012. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Iszonyat mellfájdalom, mindjárt megjön érzés, 7.héttől hányás éjjel-nappal...

36hkm

2012. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem hányinger,émelygés,mingyárt megjön érzés,és étszer el is ájultam.

2012. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nem várt előtt valahogy én is éreztem hogy sikerült. Amúgy állandóan fáradt voltam, rengeteget kellett pisilnem, ment a hasam, a mellem meg mintha "égett" volna. Szóval nekem rögtön az elejétől jelentkeztek.
2012. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt pár nappal derékfájásom volt, illetve éjszaka többször ébredtem pisilni (máskor sosem kelek éjszaka). 6 hetesen pedig elkezdődött a hányós időszak, ami a szülésig kitartott. :P
2012. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már szinte minden tünetet éreztem és mégsem voltam terhes (mellfeszülés, hasszurka, hátfájás, mindjárt megjön érzés stb). Szerintem ezeket a tüneteket lehet csupán az akaratoddal is produkálni tudat alatt.

Aztán az első pozitív tesztnél igazából semmi komolyat nem éreztem, csak a nemvárt előtt 1-2 nappal állandóan melegem volt.

De aztán elment a baba egy hétre rá. :-(

2012. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éhség érzetem volt a nem várt napjától és mell érzékenység.
2012. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!