Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örüljek vagy aggódjak? 7....

Kávétejszín kérdése:

Örüljek vagy aggódjak? 7. napja semmi, két teszt negatív.

Figyelt kérdés

Idén a legrövidebb ciklusom 22 napos volt, a leghosszabb 26, tehát átlagosan 24 naposak a ciklusaim.

Eszerint 27-én kellett volna megjönnie, azóta semmi, tehát már 7. napja késik. A 3. napon délután teszteltem egy negatívat, akkor egyetlen halvány, alig látható kis foltot véltem felfedezni (pecsételő vérzés?), utána semmi. 4. napon reggel teszteltem ismét egy negatívat.

Félek, hogy valami betegség miatt... Vagy van még esély a babára? Ma veszek újabb tesztet, délután tesztelek. Mit gondoltok?

Vannak "terhességre utaló jeleim" is: nagyon érzékeny a mellem, fáj, ha hozzáérek. Emellett soha nem tudtam reggelizni, ellenben napközben mindig folyamatosan ettem. Most reggel baromi éhes vagyok mindig, és napközben semmi étvágyam.

Napok óta száraz voltam, tegnap este azonban tojásfehérjés nyákom volt.



2012. jún. 4. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem van esély rá,sok embernek nem mutat a teszt semmit.De nekem pl 34napos ciklusaimnál volt 1hetes késés mikor teszteltem,elsőnek mártogatóssal és az nekem 5perc után lett pozitiv,igy másnap vettem másikat,ami rápisilős,mert az elsőre azt gondoltam a levegőre lett csak pozi.Mivel neked 22-26között van a ciklusod,a 27-ét gondolom a 24.napra érted.De jobb ha a 26naphoz számolod alapból.Szerintem tesztelj majd még a hét közepén,ha az is nega,akkor menj el dokihoz.És rápisissel,ne mártogatóssal:D Az nekem jobbnak tűnik.Attól még simán lehet baba hogy nega a teszt...Hajrá én drukkolok!
2012. jún. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most mindkét teszt "mártogatós" volt, eddig én is rápisilőset használtam mindig.

Igen, a 27-e az a 24. napom volt. Ha 26 nappal számolok, akkor is már 5 napot késik. Arra többször volt példa, hogy korábban jött meg a vártnál, de a késés nem jellemző nálam, max. 1-2 nap.

Időpontot már kértem 7.-re a dokihoz, ha addig sem lesz semmi, majd ő megmondja, mi a helyzet velünk. :-)

Bemegyek a városba és veszek tesztet. Szerintem még ma tesztelek egyet, aztán ha semmi, akkor még doki előtt (szerdán) tesztelek újra.

2012. jún. 4. 06:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett a teszt eredménye!Remélem pozitív lesz!
2012. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gabrielt vettem, igaz, hogy kb. dél körül csináltam meg (és mivel 4-kor keltem, nem az első pisilésből), és negatív lett... :(

Viszont még most sem jött meg.

7. nap, úgyhogy ha baba lenne, gondolom már pozitív lenne a teszt mindenképp...

2012. jún. 4. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még lehet baba,csak lehet kevés hcg-t tartalmazott a vizelet!Szerintem ismételd meg reggeli vizelettel!

És bármi is legyen az eredmény menj el orvoshoz!

2012. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Még mindig semmi...

Csütörtökre van időpontom a dokihoz, holnap reggel tesztelek, bár ez már a negyedik lesz... Az előző háromból egy reggeli volt, kettő nem.

Nagyon furán is érzem magam egyébként, ha nem eszek, éhes vagyok, ha eszek, hányingerem van, és ez ma meg tegnap egész nap így van...

2012. jún. 4. 22:01
 7/10 adriennjeni ***** válasza:
100%
nekem is már a 8. napja meg kellett volna jönnie. 4 tesztet csináltam de semmi. a mellem fáj, a hasam görcsöl, szurkáló érzésem van és a hőm 5 nap 36,7 után két napja 36,6. nem értem!!!! Tojásfehérjés színű folyásom van, és semmi jelét nem látom annak, h meg akarna jönni. Már én is kivagyok idegileg. Sok sikert Neked!!!!
2012. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megcsináltam ma reggel a negyedik tesztem. Negatív.

Rögtön utána úgy begörcsöltem, hogy sírva fakadtam, és aztán megjött.

Soha nem szoktam görcsölni, most meg nem tudok felkelni az ágyból... Mitől? Mert késett?

2012. jún. 5. 10:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon görcsölsz és észreveszed,hogy nem olyan a menszeszed,amilyennek kellene lennie,keresd fel az orvosod vagy az ügyeletet!

Nem tudom miért görcsölt be a hasad!

Sajnálom!

2012. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyjából elmúlt a görcsölés.

Ha nem lesz meg, mindenképp elmegyek majd orvoshoz is.

Most már viszonylag jól vagyok...

2012. jún. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!