Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sztk-ban urologus ir beutalot...

Sztk-ban urologus ir beutalot andrologiára a spermavizsgálatra? Oda kaptunk időpontot. Mennyit kell várni az eredményre?

Figyelt kérdés
Járt már igy valaki?

2012. jún. 12. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek ott helybe csinálták meg a vizsgálatot. 5 nap megtartóztatás után vinnnie kellett a mintát és a doki megnézte, rögtön megvolt az eredmény. Ez a XIX. kerületi SZTK-ban volt. Lehet, hogy máshol másképp megy.
2012. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia mi a 18 ban lakunk ide az sztk ban kaptunk időpontot hétfőre,/urologia/azt mondta elöször hozzájuk kell menni és majd ők küldenek minket tovább az andrologiára.gondolom oda kell vinni a spermát a kapott időpontra.de az eredmény aznap meglesz?nem szeretnénk hónapokat várni.köszi h irtál
2012. jún. 12. 18:15
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta a nővérke h az sztk-ban nincs andrologia.lehet a jahn ferencbe küld majd.
2012. jún. 12. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk, igaz nem otthon élünk azt mondták, hogy kb 3 óra mire megvan az eredmény. Hónapokat tuti nem kell várnotok.
2012. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bement a férjem az urologiára, leadta a dokinak a mintát, ő átment egy másik szobába, megnézte és pár perc múlva már mondta is az eredményt.

Ha nem lesz jó az eredmény valószínüleg akkor újabb mintát kell vinni, amit elküldenek baci és gomba tenyésztésre.

2012. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na nekem nem igy mondta a nővérke.ezért most nem tudom hogy készüljünk szerintem holnap felhívom ujra.köszönöm!
2012. jún. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!