Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra-vasárnapra nem...

Szombatra-vasárnapra nem várók? Teszt? Tünetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! En szombat korulre nem varom. Mar csinaltam 2 tesztet, de sajna negativok lettek. Majd csinalok meg egyet szombat reggel, amikor felkelek. Amugy meg nem sok tunetem van. Csutortok reggel nagyon gorcsolt a hasam, es azt hittem, hogy meg is fog jonni. De elmult es a mensi sehol!:-) Remele hogy nem is jon! A hasam zota tompan fajdogal...ennyi. Es neked?
2009. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajna 10es teszt nega , érdekesség képpen hogy milyen görbével !!!

[link]

2009. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ma kellene nem megjönnie. Szúrkálgat a jobb petefészkem, de fájdogál is alul a hasam. Ki tudja? Egyéb tünetem nincs. Nektek?
2009. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 napja éjszaka görcsölgetett a hasam, azt hittem, hogy megjön, de azóta se semmi.Néha fájdogál tompán a hasam alja.Tesztet nem csináltam.Majd leghamarabb jövő hét szerdán, ha addig nem jön meg.Ég a gyomrom, de semmi más tünet.Ez meg ugye sok mástól is lehet.Hát amíg nem jön meg reménykedem.Írjatok mi lesz veletek.Drukkolok:-)
2009. júl. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!