Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sztk-s doki is megnézi UH-n...

Sztk-s doki is megnézi UH-n hogy közeleg-e a peteérés?

Figyelt kérdés

Vagy csak magándokik csinálnak ilyen jellegű UH-t?

Egyébként is mennék rákszűrésre, és kíváncsi lennék, lát-e érett tüszőt, vagy esetleg már megrepedt.


2012. jún. 13. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én kaptam a clostyt és minden clostys hónap 14. napján mennem kellett peteérés figyelésre.
2012. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet hülye kérdés lesz, de hüvelyi UH-val nézték a peteérést?

És ha már közben megvolt az ovu, és esetleg meg is fogant a baba, nem zavar be ez a vizsgálat?

2012. jún. 13. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen hüvelyi Uh-val nézték. Azt nem tudom, hogy bezavar-e a megtermékenyült petesejtnek, mert nekem mindig pont tüszőrepedés előtt volt az UH. Ahogy írtam a doki mindig a 14. napra hívott vissza nekem meg kb a 15-16. napon szokott pé-m lenni :)
2012. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!