Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindig a ciklusom 14....

Ha mindig a ciklusom 14. napján érzem az erős fájdalmat oldalt, akkor ez azt jelenti, hogy ezen a napon vagyok a legtermékenyebb, vagy az előtte levő napokban, vagy utána? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, erre én is nagyon kíváncsi lennék, bár szerintem egzakt válasz nem nagyon lesz.


De ha a józan paraszti logikát követjük, akkor ugye a feszítő/repedő érzés az, ami a fájdalmat okozza. Tehát a tüsző megreped, és ekkor szabadul ki a petesejt. Ergo ezt követően vagy(unk) termékenyek. Én úgy szoktam számolni, hogy kb. 12 órát még.


De ez az én kis női logikám.

2012. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de hát annyi mindent hallani, hogy összezavarodtam kissé. :)
2012. jún. 13. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a spermium kb. 72 óráig, a petesejt pedig kb. 12-24 óráig él, így az előtte lévő 3 napban és az ovuláció napján vagy termékeny.
2012. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!