Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene nem megjönnie...

Ma kellene nem megjönnie tegnapi teszt negativ ha péntekig nem jön meg csinaljak tesztet lehet ebböl még baba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehetsz terhes, hiszen még nem jött meg. Amúgy én is ebben a cipőben járok, tegnapra nem vártam, teszt negatív. Eldöntöttem, hogy majd hétfőn tesztelek újra, ha addig semmi. Szurkolok!!! :)
2012. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is drukk neked
2012. jún. 14. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, később volt az ovulációd és még korai a teszt. Amíg nem jön meg, ott a remény :)


megy a drukkolás :)


Várjuk majd a teszt eredményét!!!

2012. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen érzékenységűvel teszteltetek? Nekem a nemvárt napján a 10-es nagyon halványan mutatta, de nekem 3 nappal hamarabb volt peteérésem a középidőtől. A 25-ös még szerintem nem mutatja ki. A nődokim azt mondta ha már egy hetet késik a menzesz, akkor teszteljek. az már biztos.

Drukkolok nektek! Írjatok mi lett az eredmény!


22 hkm.

2012. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neten rendelős voltnem tom hányas érzékeny majd csak holnap vezsek tezstet ha nem jön meg
2012. jún. 14. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!