Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Raknátok fel terhes hőgörbéket?

Raknátok fel terhes hőgörbéket?

Figyelt kérdés
leírnátok majd azt is hogy hanyadik hónapba sikerűlt?hol mértétek és milyen hőmérővel?esetleg ha valaki ivott teát vagy vitamint szedett?

2012. jún. 14. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt, a példagörbék között elég sok hőgörbét találsz.

[link]

2012. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


2,5 év után sikerült! Hüvelyben mérem digitális hőmérővel

2012. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) gratula!
2012. jún. 14. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
szval az ovuláció elötti nap leesik a hó, aznap pedig felszökik???????
2012. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az 1. válaszoló vagyok.

Ma nekem is sikerült végre egy pozitívat tesztelni! Nálam nem volt kiugró a hő, csak utólag látszik, h honnan indult el felfelé. Nekem 3dolog segített a jó időzítésben. Az dokim, az ovuteszt, és az ovus görcs (amit amúgy életemben másodszor éreztem). 9. hónapban jött össze. És mi előző ciklusban méhpempőt ettünk a férjemmel. Érdemes utánaolvsni. Szerintem segített ez is, de persze nem lehet tudni.

A hőmet a nyelvem alatt mértem, digitálissal. (A digitálist csipogás után is bent kell még tartani, mert 3-5perc alatt éri el a végleges értéket.)

[link]

2012. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!