Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptyn vagy colstibegyt...

Bromocriptyn vagy colstibegyt szüntette meg a ciklus felétől kezdődő mellfájdalmat?

Figyelt kérdés
Azoknak a tapasztalatát várom akik a két gyógyszert szedték mert három hónapos closty stimuláláson vagyok túl a bromot pedig még szednem kell!Mielőtt elkezdtem szedni a két gyógyszert az akkori 28 napos ciklusom 14.napjától már elkezdtek fájni a melleim!A három stimulált hónapomban viszont a 28 nap 26-ra rövidült melleim csak mensi előtt egy-két nappal kezdtek picit érzékenyek lenni!Akkor azt hallottam ez a bromo hatása viszont ebben a hónapban a clostyt már nem szedtem,melleim kb.félidőtől fájnak és ma vagyok a 26.napon mensi viszont sehol!Akkor mégsem a bromo hatása volt?Ezekután minden vissza áll eredetibe?Azért a bromó segít a prolaktinszinten ha az eddig hitt jeleket nem az produkálta?
2009. júl. 4. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A bromocriptyn volt én is szedtem,nekem nem használt végül premens tabit szedten az már jó volt.De ha azt mondod már nem fájnak a cicik az jó! A prolaktin felel a tejelválasztásért,Ha alacsony azért nem jó mert nem lesz tejed,ha magas akkor meg nem esel teherbe.A clostit is szedtem annak semmi köze a cicikhez! Szerintem neked bejött a bromo,sok szerencsét kívánok,mostmár csak összejön...
2009. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a bíztatást de pont azt nem értem,hogy amíg clostyt is szedtem csak mensi előtt kezdtek fájni a melleim egy-két nappal,ebben a hónapban closty nélkül csak bromóval viszont megint ciklus felétől fájnak!Akkor már nem használ?Napi felet szedek mert a prolaktin szintem a felső határon volt!
2009. júl. 4. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!