Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vörös érzékeny mellbimbó,...

Vörös érzékeny mellbimbó, nyomásra érzékeny petefészek, torokban érzédő nagyon enyhe hányinger. Utalhat terhességre kb. a 23. ciklus naptól?

Figyelt kérdés

Ciklushossz: 35 nap. Peteérés: 20. ciklus napon volt.

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 21. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Beágyazodási rosszullét lehet.Késobb tesztelj.
2011. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 nappal peteérés után még semmit nem érezhetsz, illetve igen, de az nem a baba miatt van:) Kicsit lazíts! Amíg meg nem tudtam, hogy csak lombikkal lehet babánk, azóta megszűntek az ilyen ciklus közbeni tüneteim. Addig minden egyes hónapban találtam valami "tünetet", ami biztos arra utal, hogy... Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs baba, csak annyit, hogy ez nem attól van. A peteérés utáni 12-14. napon reggel csinálj tesztet, az biztosabb! Egyébként drukkolok:)
2011. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Gyakorlatilag 3 nappal vagy a megtermékenyítés után, még be sem ágyazódott. Ezek a bebeszélt tünetek. Elhiszem, hogy várod a babát, de ez tipikusan a rágörcsölés esete. Lazíts, mert ez nem vezet jó irányba!
2011. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sejtettem, hogy ez korai, az elmúlt két hónapban is volt hasonló érzésem, de nem ennyire...

Valahogy ez más...

A mai nap sima "nevetéstől" olyan érzésem volt, mintha a bal oldali petefészkemet "kitépték" volna, nagyon fájt, egyből odakaptam és kicsit begörnyedtem... de utána azonnal el is múlt...

Ritka enyhe hányinger még van, de legalább már csak enyhén érzékeny a mellbimbóm, ez mintha múlna el.

Lehet "beteg" vagyok?

/A mai nap a 28. ciklusnapon voltam./

2011. nov. 22. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!