Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 2 naponta voltak együtt...

Akik 2 naponta voltak együtt azoknak kisfiuk született?

Figyelt kérdés
Csak mert állítólag ovu előtt 2-3 nappal esélyes a kislány. De ha egy pár minden másnap együtt van, akkor ovu előtt max. az 1 nap jön ki. Tehát ilyen pároknak nem is lehet kislányuk?
2012. jún. 16. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne lány? Az, hogy nagyobb a valószínűsége a fiúnak nem azt jelenti, hogy jelenti, hogy biztosan fiú lesz. (Azzal a tényezővel most nem is számolok, hogy a fogamzás pontos idejét nem tudja senki, max. sejti.) Van egy fiam és van egy lányom, biológus vagyok de egyik gyerekem nemét sem terveztem semmilyen tudományos alapon, csak így sikerült. Akkor is ha utólag a fogamzás vélt dátuma alapján a lányomnak inkább fiúnak, a fiamnak meg inkább lánynak kellene lenni.
2012. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi nem néztük sem az ovut sem,hogy hány naponta.A kérdésed alapján (2 naponta együtt) akár nekünk is kisfiunk kellett volna legyen,hát lány lett.Szerintem egyáltalán nem ettől függ a baba neme.Mellékes,de anyukák mindig ráéreznek a baba nemére...speciel én megálmodtam 10 hónappal hamarabb a teherbeesés előtt a kislányomat.
2012. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is furcsa ez az elmélet egyébként.
2012. jún. 16. 07:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elméletnek van alapja. De ez csak az esélyeket változtatja meg, de ugyanúgy foganhat fiú is lány is. Egyébként meg ha úgy jön ki, hogy ovu előtt 2 nappal, meg az ovu napján van együttlét, akkor az meg pont hogy a kislánynak kedvez inkább, mert mire az új együttlétből felérnének az y-os katonák, a régiből már rég ott vannak az x-esek is, és lehet, hogy az "újak" már le is késték az akciót. Úgyhogy szerintem így 50-50 az esély.
2012. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, köszi!
2012. jún. 16. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet:)
2012. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Allitolag azert, mert a fiu katonacskak gyorsabbak, ovu napjan altalaban nagyobb esely a fiura, de a fiu katonacskak rovidebb ideig elnek, mint a lany katonacskak. Ovu elott par nappal vagytok egyutt, akkor nagyobb az esely a lanyra, mert ugye ok tovabb elnek, mint a fiuk, es nagyobb esellyel kapjak el a peteeresedet. Ovu napjan pedig a fiunak van nagyobb eselye.
2012. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!