Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Április 30-án...

Lehetek terhes? Április 30-án volt abortuszom. Június 5-én megjött. Vagyis inkább csak valami barnázás volt! Már július 5 van és még semmi! Normális, hogy még nem jött meg?

Figyelt kérdés
Pár hete "játszadoztunk" egy kicsit! csak betette,de nem élvezett el!
2009. júl. 5. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vagy terhes, de nem vagyok nőgyógyász... Szerdán vegyél egy tesztet ha addig nem jönne meg és kiderül.

2009. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy abortusz után pont nem kéne "játszadozni".

Előváladék?!

Szerintem menj el orvoshoz, ő megmondja a tutit!

Lehet, hogy csak a műtét kavart be, de jobb lenne a megnyugvás. Mi ezt itt nem fogjuk tudni megmondani neked.

2009. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt miss abom ápr 21 én és már azt hittem nemjön meg.6 hét 1 nap után junius 3.án jött meg de csak 2 napig volt kevés,most rá 28 napra juli 2. án rendesen megjött ,lehet hogy még a hormonjaid nem áltak visza de lehetsz ujra terhes is mert én igy lettem terhes hogy játszadoztunk bár mi akartuk a bébit,de élesbe még nem akartuk egyböl ,kiakartuk várni a bogyó utáni 3 hónapot és láss csodát egy cseppböl egyböl terhes lettem már az elsö játszadozás után, erre nagyon kell vigyázni mert aki fogékonyrá az egy elöcseptöl is az marad.
2009. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor most teszteljek? :S Vagy még nem mutatná ki? Vagy várjak még 1 kicsit,hátha megjön?
2009. júl. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!