Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesést befolyásolhatja...

A teherbeesést befolyásolhatja a bulimia? Kérlek ne írjatok csúnyákat, elég probléma ez így is. Nem vagyok vékony így se.70kg. nem drasztikusan csinálom, akkor vszínű vékony lennék.

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki így esett teherbe?

Én nem csinálom mindig, akkor vszínű nem is ennyi kg lennék.

Ha kiderülne h. babás vagyok nem csinálnám többet.


2012. jún. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem így megy. Nem csak teherbeesésnél baj a bulémia, hanem normál esetben is. Sportolj, diétázz, élj egészségesen és ess teherbe. De ne ilyen hülyeségekkel amiknek hasznuk semmi. Fordulj inkább dokihoz.
2012. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet ez a probléma.

"Ha kiderülne h. babás vagyok nem csinálnám többet"

Minden evési zavaros nő ezt fogadja meg. Ezzel szemben a terhesség alatt súlyosbodik a betegség. Előbb gyógyulj meg aztán vállalj gyereket. Ha most nem elég az erőd hozzá, a gyerekkel csak még nehezebb lesz.

2012. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Előbb javasolnám hogy gyógyulj ki ebből a problémából,és csak utána válj anyává.

Hidd el egy terhes állapot a hormonok miatt kihozhat nagyon durva mély depressziót is a kismamából,a szülés utáni időszakról pedig ne is beszéljünk!

Oka van hogy bulimiás vagy,kezeltesd magad kérlek,csak utána vállalj felelősséget egy másik életért!És arra azét készülj fel már most hogy terhesség hízással jár!

37hkm

2012. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már kérdezted kétszer.először kezeltesd magad utána vállalj gyereket!!!
2012. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
hanyszor fogod meg feltenbi a kerdest??? mostmar nem naponta ketszer, csak hetente ketszer. orvoshoz kene ezzel menned pszichologushoz, es remelem nem leszel terhes amig ebbol ki nem gyogyulsz, mert ez felelotlenseg egy benned novekvo gyerekkel szemben. es szerintem felesleges feltenned a kerdest ujra es ujra.
2012. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először is, én még nem tettem fel ezt a kérdést, de láttam, hogy más is kérdezte, de sajnos ő sem kapott pontos válaszokat.

Másodszor: könnyű egy beteg ember felett ítélkezni.

A kérdésemre pedig szeretnék választ kapni. Teherbe eshetek? És a bulimia miatt ugyanúgy meg tud tapadni a pici?

2012. jún. 17. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
igen. lehet, hogy teherbe esel. de a tested nem lesz erre felkészülve és ha, meg is marad a pici nem fogja megkapni tőled mindazt amit kellene. nem hiszem ilyen körülmények között kihordanál egy gyereket, az örök aggódás közepette, ami szintén nagyon káros lehet. ha gyereket szeretnél élj tényleg úgy mintha már lenne pár hónapot és utána próbálkozzatok csak. persze felmerül a kérdés, ha most az vagy, mit fogsz szólni majd a súlygyarapodáshoz és a vizesedéshez. vajon az ő kedvéért lemondasz az eddigi kényszerekről? nagyon gondold át.
2012. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!