Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rúzs és szájfény probléma!...

Darcy01 kérdése:

Rúzs és szájfény probléma! Egy idő után összeáll a számon a rúzs vagy a szájfény egy vékony csíkban és nagyon csúnya. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Ti hogyan festitek ki a szátokat úgy, hogy tartós maradjon? Akár rúzzsal, akár szájfénnyel.


Köszönöm.


2011. szept. 27. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is altalaban. talan meg az valt be hogy eloszor sima apolo kremet teszek ra es aztan a ruzst vagy szajfenyt. ill. leszedem a felesleget.
2011. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez volt a bajom. aztán vettem egy rúzst az ives rocher-ban, na az nem áll össze és nagyon sokáig rajta marad a számon :)

egyébként szerintem ha ecsettel viszed fel, talán akkor sem áll össze, mert a redőkbe is jól belemegy :)

2011. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom ecsettel felvinni, hátha úgy tartósabb lesz.
2011. szept. 28. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem belül, a szám belsején áll össze egy vékony csíkba. A többi részen normálisan áll, viszont a "nedves" részen mindig olyan fura lesz. Ott én óvatosan leszedem a csomósodást, kiigazítom, és akkor már szép lesz a végeredmény!
2018. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vékony rétegben használd a felesleget mindig szedd le és az is jőt tesz ha a szádat rúzsozás előtt ajakápolóval lekened ezzel puhább lesz a szád így könnyebben használod a terméket és a végeredmény is szebb lesz. Még az ajakápolós megoldás a száj kicserepedését is megakadályozza( lehet a miatt csomósodik össze !)
2019. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajakradírozás ajakradiral amit vagy lusbol veszel, vagy otthon cukor+méz,vagy fogkefével átdórzsölöd a szádat, majd vazelin vagy sima labelloval vagy aki bevalt ajakapoloval bekened a szad es utana viszed fel a ruzst, és a szájfényt.
2020. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!