Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaza lehet az orvosnak?

Igaza lehet az orvosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A "problémám": gyereket szeretnénk ezért elmentünk vizsgálatokra, a párommal minden rendben van, nekem viszont a hormoneredményemnél a prolaktin szint magasabb, viszont van peteérésem, valamint tüszörepedésem is. Az orvosom aki nagyon jó orvos egyébként azt mondta, hogy erre nem kell szedni gyógyszert, viszont ha még egy kb. 4-5 hónapig sem sikerül teherbe esnem, akkor el kell mennem átjárhatóságira, valamint akkor újból megnézi a hormont, de addig csak éljük az életünket és próbálkozzunk.

Ez tényleg így van, nem minden esetben kell gyógyszert szedni, ilyen "problémára"

Köszönöm a válaszokat


2009. júl. 5. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Azért bírom az embereket, elmész orvoshoz, majd nem a te elképzelésednek megfelőlő választ mondja, így megpróbálod felülbíráltatni olyankokkal, akik valszeg nem orvosok. Csak akkor minek is mentél orvoshoz, ha nem akarsz rá hallgatni?
2009. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a magas prolaktin szint akkor okoz problémát, ha gátolja a peteérést. mivel neked peteérésed rendben van, ezért tényleg nem kell rá gyógyszert szedni.


azt nem írtad, hogy mióta próbálkoztok... ha nagyon sürgetni akarod a dolgot, akkor esetleg érdemes hamarabb átjárhatóságira menni, de egyébként igaza van a dokinak, várni türelemmel, még ha nehéz is. kitartás!

2009. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia , nekem is magas volt a prolaktinom , en bromkriptint szedtem ra , aztan a kovetkezo honapba vegig figyeltuk UH-n a peteerest , tuszorepedest , most pedig megyek tesztoszteron vizsgalatra a 23.napomom , sajnos en sem tudom mi a jobb , csak gondoltam leirom az en tortenetemet ,hogy lasd nagyjabol ugyanaz es hogy jartak el az en esetemben
2009. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak köszönöm a válaszát, megnyugtatott, hogy ne keressek másik orvost.

Az elsőnek üzenem, hogy kerülhetsz még hasonló helyzetbe, hogy tanácstalan vagy, csak azt nem értem, hogy ilyen ember, mint te mint keresnek ezen az oldalon, ja tudom már, minél jobban belegázolni mások érzéseibe, és jelenlegi állapotába.

Köszike, sikerült, gratula.

2009. júl. 5. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A magas prolaktinszint gond,mert a szervezeted azt gondolja,hogy terhes vagy és ezért is lehet,hogy nem ágyazódik be a pete.A húgomnál is ez volt a gond.Először nem csináltak semmit,aztán kapott gyógyszert,de későn,a végén lombik lett belőle!Hát nem akarlak riogatni,de szerintem szedjél Premenst vagy Zafir barátcserje kapszulát,de jó még a Vita Capsz méhpempőkapszula is!Amelyik szipmi neked,mert ezek megfelelően beállitják a hormonokat!Ne várj annyit a dokira,mig felir valamit!Persze ez csak az én véleményem,mert én láttam a húgomékat min mentek keresztül és a barátnőmet is,aki már 10éve próbálkozik,most 44 és baba még sehol.

A döntés a tied,jó egészséget és szoritok,hogy minél előbb babás legyél!Kitartás!!!

2009. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!