Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meforal 1000-től késhet a...

Meforal 1000-től késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés
3 hete szedek 2x1/2-et ir és pco miatt. Eddig is volt, hogy 50 naposak voltak a ciklusaim, de pont az előző 2 hónapban 33 és 35 napra jött meg, már kezdtem elégedett lenni erre most a 46. Napon semmi jele annak, hogy meg akarna jönni :((

2012. jún. 16. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem késhet. Sokkal inkább a pco, ir, vagy esetleg máris sikerült a baba? Milyen eredményekkel írták fel neked? Mennyi volt az inzulinod? (úgy tudom, csak biz. érték alatt szabad próbálkozni. Nálatok ez hogy volt?) Én is hasonló helyzetben vagyok, ezért kérdezem :) (A mensim rendben, csak az inzulinom horrorisztikus.)
2012. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedem 3 hónapja. DIÉTÁZZ!!!!!!!!!!!!!!!!! Én a kórházban kértem időpontot a dietetikára, ott küldtek el tb támogatott dietetikus oktatásra. Nélküle nam nagyon ér semmit a gyógyszer!!!!

Egyébként ettől nem késhet, ez majd inkább segít beállítani a ciklust. Szerintem hamarosan megjön. Sok siker a mielőbbi babásodáshoz!

2012. jún. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+mozogj is!

Hármas kezelés: diéta, mozgás, gyógyszer

2012. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves elso: nekem 18 az inzulinom, azt mondta a doki, hogy hatareset, de fogynom kell feltetlenul. Szinte csak norbit eszek es heti tirnat tudom tartani, de szeretnek futni is legalabb egy reggel, de faradt vagyok hajnalban. A lanyok atjonnek ejszaka es nem alszom jol sajnos. Terhes tuti nem vagyok, vsinaltam tesztet :( de azert koszi
2012. jún. 17. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!