Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik a menzeszem,...

Két napja késik a menzeszem, pedig pontosan 27 napra szokott megjönni. Kicsit émelygek néha, és hőhullámaim vannak, de ezenkívül semmi más. Lehetséges, hogy mégis baba legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Görcsölgetek két napja, de közel sem olyan erősen, mint általában szoktam. Akkor mozdulni se tudok, olyan görcseim vannak. Tegnap volt egy kis rózsaszín folyásom, de azóta se semmi, sőt, mintha teljesen kiszáradtam volna.

Sajnos párom munkája miatt most csak az ovuláció előtt 3 nappal, meg utána egy héttel tudtunk együtt lenni. Általában tudom mikor van, mert olyankor annyi folyásom van, hogy szinte folyik belőlem, mintha pisilnék. Vagy ez nem is mérvadó annyira?

Köszönöm a válaszaitokat!


2012. máj. 31. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha két napja késik,akkor én már tesztelnék!Mert lehetséges,hogy baba van a dologban!!!:)
2012. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy nem volt folyás, pedig az UH kimutatta hogy érett tüszőm! Én már tuti tesztelnék! Hogy bírod ki???? Szerintem bármi lehet!
2012. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos reggel vettem a patikában egyet, és negatív lett. De éjszakában dolgozom, és azért reggeliztem is már, meg ittam is, meg hát voltam wc-n is. Szóval nem is vártam mást. Most várok még pár napot, mert ha ez negatív lett így is, vagy tényleg nem vagyok terhes, vagy még korai kicsit. Reménykedni tudok csak!
2012. máj. 31. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!