Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron hiányt hogy...

Progeszteron hiányt hogy kezelnek?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen gondja volt az mennyi idő után tudott teherbe esni, kihordani a babát?
2012. jún. 17. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Többi hormonod stimmel? Van peteérésed?
2012. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem duphaston nevű gyógyszert kellett szednem.napi 2-szer 2-t 8.hétig.utána folyamatosan csökkentettük az adagot.Egyből teherbe estem,a progeszteronnak a megtapadásban van szerepe.37hkm
2012. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, rendben, peteérésem is van, pozitív teszem is volt, csak az 5. héten megjött...Mikortól kellene elkezdeni gyógyszert szednem?
2012. jún. 17. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
megjött???hogy érted?véreztél vagy csak barnázás?mert ha vér is volt akkor már késő elkezdeni.akkor ezek szerint elvetéltél?vagy a köv hónapra gondolsz?majd a doki elmondja,mindenkinél másképp kell szedni.
2012. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, megjött véreztem. Rendes vérzésnek számított. Ez az előző ciklusban volt, most tegnap ismét a szokásos módon megjött. Azt én is gondolom, hogy spontán vetélés lehetett, csak azt nem hogy ha a progeszteronnal lesz gond, akkor azt mikortól lehet kezelni
2012. jún. 17. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
most már értem.nekem azt már a próbálkozástól kezdve kezelték,félidőtől szedtem,nem szabad abbahagyni.Jártam uh-ra mert ha hirtelen abbahagyod a szedését meghozza a vérzést.
2012. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Women's Cremet kenek illetve Utrogestant használok. A doki több tünet alapján adta, de aztán a hormonvizsgálat is ezt igazolta. A krémet a 26. napon abba kell hagyni, az Utrot a negatív tesztig kell használni, aztán abbahagyni, mert csak akkor jön meg. HA pozitív akkor használni kell tovább és a krémet is ismét kenni kell. de olyan nekem még nem volt:(
2012. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az utóbbi válaszolónak:

tudtad, hogy ezt a krémet fogamzásgátlásra is adják az orvosok? Én is ezt kaptam, már régóta, és semmivel sem jutottam előrébb. Nem ijesztgetni akarok, lehet, hogy neked bevált, de nekem furcsa, hogy ugyan azzal kezelik a "két végletet", azaz hogy legyen gyereked, ill. hogy ne.

2012. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!