Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dohányos kismamák! ti bírtatok...

Dohányos kismamák! ti bírtatok cigizni a terhesség elején? (gondolom mikor megtudtátok egyből leraktátok a bagót). De úgy értem amikor még nem volt 100% a baba kevesebbet szívtatok? Vagy volt hányingeretek utánna? Gombóc a torkotokba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

èn koca bagós voltam.


az elsönél habár nem sejtettem, de aznap rugtak ki és féldobozzal elszívtam, majd teszteltem és pozitív (már akartunk babát, de már régóta próbálkoztunk). ekkor még elszívtam egyet és ennyi.


a második után még ritkább kocababgós voltam, de elszívtam egyet ekkor is miután teszteltem és többet nem.

2012. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és nem volt esetleg hányingered a cigi után?vagy valami kellemetlent nem tapasztaltál amit előtte nem?
2012. jún. 17. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

És, ha nem akkor tennéd le amikor már megfogant? Hanem most? És akkor biztosan nem ártasz vele (sem neki, sem magadnak).

Amúgy sajnos nem minden kismama undorodik meg tőle. Sajnos.

2012. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet hogy lehet van baba...holnap van a nemvárt napja.ma már csak pár szálat szívtam de mintha utánna pici hányingert éreztem volna.amint pozi a teszt cigi megy a kukába.(nem készültünk babára de örülnénk ha lenne :D)
2012. jún. 17. 23:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Kocabagós voltam (volt hogy napi 3 szálat elszívtam, volt hogy egy hétig egyet se, vagy 2 nap alatt 1 szálat.. mikor hogy), és elvileg esélytelen egy saját gyerekre.

Akkoriban eléggé necces időszak volt a melóhelyen, napi 2-3 szálat biztos elszívtam - semmi tünetem nem volt, sem a cigitől, sem egyébként - de amint elmaradt a mensim és pozit teszteltem, rögtön kidobtam a cigit.

Mivel orvosi papírom volt róla, hogy nem lehet gyerekem, értelemszerűen nem számoltam a cigi okozta rizikóval egy esetleges babánál. Szerencsére amúgy makkegészésgesen született.


de pl unokanővérem kemény dohányosan vállalt babát, ő majd megőrült a nikotin után, nemhogy a cigitől lett volna rosszul, hanem nélküle :S teljesen nem is tette le, és neki is egészséges a fia, mostmár 5 éves, tök értelmes nagyfiú, mozgásilag is rendben...

2012. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a tapasztalatot!várom másokét is!
2012. jún. 17. 23:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Pozitiv teszt napján már nem gyújtottam rá, elötte 2 napig volt elég egy doboz. Aznap valahogy éreztem,hogy + lesz a teszt, és ezért. És ami fura, hogy egyáltalán nem hiányzott/zik a mai napig sem, sőt, rosszul is vagyok akkor is ha mellettem bagóznak. Én szerencsés vagyok ilyen szempontból.
2012. jún. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még a pozitív teszt előtt éreztem, hogy baba lesz, de amíg nem lett ténylegesen pozitív, addig dohányoztam, csak azt figyeltem meg, hogy 1. nem esik jól, és 2. napi 4-5 szál helyett 1-ez szívtam:D

Aztán a pozitív tesztnél azt az egyet is letettem:)

2012. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. napi 2 dobozzal szívtam el és nem terveztünk gyereket. Aztán rájöttem, hogy pár napja kérsik, de mondom olyan megjön érzésem van majd veszek tesztet, de biztos nem vagyok terhes. Volt még 1 szál cigim a dobozban és azt meggyújtottam, hogy elszívom. Aztán belém hasított az érzés, hogy ha mégis terhes vagyok... nem lehetek ennyire...

Szépen elnyomtam a félig elszívott cigit és elmentem 1 tesztért. Persze pozitív volt. Az volt az utolsó szál cigim ami olyan 4,5 éve volt. Most a 3. babánkat várom (a tesók tervezetten jöttek) és azóta sem cigiztem. Sőt leszoktam még a kávéról is és elég gészségmániás lettem.

Szerintem ha bírod is a bagót fejben dől el. Én azóta mondom ezt mióta végig csináltam, pedg nálam nagyobb dohányos nem kellett.

2012. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kisfiút vagy kislányt várnak akik nem kivánják a cigit ?

Csak a sok babona...:))

2012. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!