Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megfogan a pici ovu után...

Ha megfogan a pici ovu után egyből felmegy a reggeli hő és fenn is marad? Vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ovu után mindenképpen felmegy a hő, ha van baba ha nincs. De nem azonnal, van amikor csak másnap. És nem feltétlenül nagyon (nekem például csak 0.2-0.3-al szokott megemelkedni).

A hőd a nemvárt előtt vagy nemvárt napján esik vissza. Ha baba van , egyedül akkor nem esik vissza a hő. De ekkor már a jobb tesztek is kimutatják a terhességet!

Sok sikert!

2012. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Nem igazàn vagyok tisztàban ezekkel :) Az biztos hogy még csak 29-re nem vàrom, de olyan érzésem van minthacmenstruàlnék, mindemellett iszonyatos bő vizes folyàsom van ami sosem szokott lenni. Ovum 11-én volt ( pozitív volt a teszt is és a hőm is leesett). Mikor érdemes màr tesztelnem? Vagy esetleg jòstesyttel pròbàlkozzak? Mikori vizeletből??
2012. jún. 18. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a jóstesztet, mert az nagyon megbízhatatlan.

A jobb tesztek (nem a 25-ös érzékenységűek) a nemvárt előtt már 2 nappal biztos eredményt mutatnak. És mivel tudod, mikor volt peteérésed, onnan 12 (talán már 11) napra tesztelhetsz.

Addig meg a hőd biztosan fenn lesz, a nemvárt előtti nap eshet le, ha nincs baba.

Sok sikert!

2012. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!