Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vart napjan csak a reggeli...

Mancyka7c kérdése:

Nem vart napjan csak a reggeli vizeletbol lehet tesztelni, vagy napkozben is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most szorongatok egy 25-ös Clearblue tesztet a kezemben, azon agyaltam, hogy megcsináljam-e. Végül úgy döntöttem, hogy csak reggel. Ennek az van a dobozára írva, hogy már a nemvárt napján 99%-os biztonsággal megmondja, hogy terhes vagy-e és, hogy a nap bármely szakában alkalmazható ha a menses várható időpontja után tesztelsz, de szerintem várj még vele reggelig. Az már igazán nem sok idő.
2012. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A reggeli a legjobb, de délutáni is jó lehet. Az elsőnek pedig csak mellékesen: én cb-vel teszteltem két nappal a nemvárt előtt délutániból és pozi lett! Úgyhogy akár meg is csinálhatnád:-) Majd írjátok meg mi az eredmény,jó? Én tuti megcsinálnám azonnal, nem bírnék várni:-) Hajrá csajok, megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30hkm.
2012. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
en majd csak holnap veszek!!! Remelem pozi lesz!!!!! Koszi a segitseget!!
2012. jún. 3. 21:26
 4/10 A kérdező kommentje:
elso majd irj, h mi lett!!!
2012. jún. 3. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
rjátok meg lécci hogy mi lett az eredmény.
2012. jún. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teszteltetek már?

Mi lett az erdmény?

2012. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
meg nem merem megcsinalni... majd reggel...
2012. jún. 4. 12:54
 8/10 A kérdező kommentje:
megid megcsinaltam. -lett. feladom, elegem van. remelem ti szerencsesebbek lesztek...
2012. jún. 4. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Talán majd most!
2012. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ide is beírom, mert többen kérdeztétek. Nekem sem sikerült ez a hónap sem. Nagyon nem lepett meg a dolog, mert már 1,5 éve nem jön a baba.
2012. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!