Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovu napján vagyunk együtt,...

Ha ovu napján vagyunk együtt, de este lehet baba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tudomásom szerint az ovuláció hajnalban következik be és 12 órát él a petesejt. Mi aznap este tudnánk csak együtt lenni. Esélytelen ez a hónap? Köszike. :)
2012. jún. 18. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen hajnalban van.. Mi a párommal ovu előtt 4 nappal és utána 3-mal voltunk együtt. És a tesztem mégis +!:)
2012. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem a 4 nappal azelőtti miatt lett baba. Kislány? :)

Ha nem feltétlen, akkor reménykedem.

2012. jún. 18. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tuti kiszabadul a petesejted aznap, akkor az előző estinek elégnek kell lennie!!!

De azt is vedd figyelembe, hogy akkor is 33% az esély a babára, ha minden klappol!!

Amúgy elvileg bírják a katonák még a következő hajnalt is!! :)

Sok sikert!! :)

30hkm

2012. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a 4nappal az ovu előtti lehetett. Ebből arra lehetNE következtetni, hogy kislány...:) Álmodtam is még a teszt előtt egy csajszival..:)
2012. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem lesz előző esti, mert egy hét kimarad, elutazás miatt a férjemmel csak az ovunap talizunk, de csak este tudunk összebújni, azért kérdezem!

Minden jót neked a babához!

2012. jún. 18. 12:39
 6/9 A kérdező kommentje:
ÉS?? Fiú?? :))
2012. jún. 18. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, nyugodtan "essetek egymásnak" este!:)

Nem tudom még, de szerintem az időből és az álomból következtetve lány.. Csakhát ez nem 100% ezért írtam, hogy lehetne..:)

2012. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, most esett le, hogy még a pocakban van!! :))) Jó egészséget nektek, mi meg a nagy napon belehúzunk, hátha pozit tesztelek júliusban! Drukkoljatok!! :)))
2012. jún. 18. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszönjük!:)

Drukkolok nagyon! Én mindenkinek drukkolok! :):)

2012. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!