Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti milyen rendszerességgel...

Ti milyen rendszerességgel voltatok/vagytok együtt, amikor babát terveztetek/terveztek?

Figyelt kérdés

Elég ha 2-3-4 naponta vagyunk együtt?

Mindenképpen csak termékeny időszakba foganhat a baba?



2012. jún. 4. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen csak termékeny időszakban foganhat a baba! Mi 2 naponta voltunk együtt mert azt hallottuk, hogy úgy jó! Meg kell érnia kiskatonáknak, így mindennap azért nem jó, a 3 nap szerintem még belefér, de a 4 nap már sok lehet. Hisz azért nem árt elcsípni azt a 24 órát amíg él a nők petesejtje. Így ha 2 naponta van együtt az ember nagyobb rá az esély! Én így tudom! És nekünk ez így be is vált! Kislányunk így fogant meg a 2. hónapban, most 19 hónapos. Remélem tudtam segíteni! Sok sikert a babához!
2012. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Foganhat bármikor, de valószínüeg sokkal nagyobb a középidöszakban.


Mi 1,5 éve próbálkoztunk, habár csak annyi hogy nem szedtem gyógyszert. Voltak hónapok amikor direkt figyeltem a közép idöre stb... Vagy nagyon sürün voltunk együtt... Aztán jött krácsony amikor elutaztunk 3 hétre anyósékhoz, ahol mindig akadt valaki otthon, bulik és partik, így soha nem tudtunk együtt lenni, és a 3 hét alatt félórára ment el anyósom vásárolni (meg mindenki más eltünt), mikor gyorsan egymásnak ugrottunk, de mivel nem tudtuk mennyi ideig lesz távol, így levágtunk egy gyors menetet, megmosakodtunk és ennyi. 2 hét múlva nem jött meg, és a teszt pozitív.


Szóval nem kell ezt eröltetni. második lányomnál 3 hónapja próbálkoztunk, de nem nagy0on érdekelt a téma, akartunk tesót de ennyi.


Szerintem rengeteget számít, hogy az ember élvezetböl legyen együtt a másikkal.

2012. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egészséges párnál nem kell plusz idő a kiskatonák éréséhez, ez egy nagy tévhit. Ha minden rendben van mind a nő, mind a férfi részéről, akkor naponta mehet a szex és annál nagyobb az esély.

Mi amikor babát akartunk, naponta akár többször is együtt voltunk - mindhárom gyermekünk az első próbálkozós hónapban megfogant. :-)

2012. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válaszoló gratula a gyermekeidhez, örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy. Nekünk a doki is mondta, hogy kell idő a katonák éréséhez, meg egyszer hallottunk egy műsort a tv-be a Czeizel Endrétől és ő is azt mondta. De hát ebből is látszik, hogy semmit sem lehet általánosítani. Kinek így jó, kinek úgy! De az igaz, hogy tényleg nem szabad rágörcsölni, ha élvezettel vagy együtt valóban az a jó!
2012. jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi egyszer voltunk együtt egy hónapban, mert elutazott. Elsőre jöttek a gyerekek, mert mind a 2szer így volt.
2012. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Disi ***** válasza:
Hát én vagyok az ellenpélda. Mi egy évet vártunk a babóra. A végén orvosi segítséget kértünk (írt fel gyógyszert) és kiszámolta a ciklusom alapján mikor kell együtt lennünk. Nekünk két napos időközöket adott meg. Abban a hónapban teherbe estem. De egy barátnőm pl. a ciklusa végén esett teherbe.
2012. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor legyetek együtt, amikor jól esik! Hidd el, ez a legjobb megoldás! Ha itt az ideje, hogy jöjjön, akkor jönni fog!
2012. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!