Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehet a dologban?

Eszter888 kérdése:

Baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,december óta próbálkozunk és peterés napjától egészen a menzeszig nagyon fájtak a melleim.De most 14.-én volt peteérésem és egyáltalán nem fáj,mindig időben akciózunk előtte 2 nappal és aznap is.Étvágyam sincs annyira,pedig nem volt gond vele,néha feszül és viszket lent a hasamnál és nagyon hamar kifáradok.Tudom bármi lehet tünet ami nem megszokott,de érdekelne a véleményetek és tapasztalt valaki ilyet.Köszönöm

2012. jún. 18. 12:32
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:

Én már mindenféle tünetet produkáltam és mégsem volt baba. Aztán amikor pozitív lett a teszt, semmi de tényleg semmi jel nem volt. Talán 1-2-szer szúrt egy pillanatra a petefészkem.

Annyi érdekesség történt, hogy a nemvárt előtt közvetlenül rettentő melegem volt.

Aztán sajnos a baba nemsokára el is ment, de ez már egy másik kérdés. :-(

2012. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom hogy elment a pici,bízom benne hogy újra sikerül a baba és boldog anyuka leszel,hát igen soha nem tudhatja az ember hogy mikor sikerül,majd meglátjuk mi lesz de nem reménykedem.Sok sikert a babaprojecthez,remélem majd jelentkezel :)
2012. jún. 18. 13:52
 3/59 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon akartam babát, minden tünetet produkáltam! Eszméletlenül fájt a hasam, meg akar jönni érzésem volt, feszültek a melleim, fogalmam sincs, miért, de minden tünetet produkáltam! Több hónap próbálkozás után feladtam, arra gondoltam, hogy majd jön a bébi, ha akar, nem fogok ezen görcsölni! Következő hónapban semmi tünet, amikor meg kellett volna jönnie, előtte való nap meg akar jönni érzés, amit elintéztem annyival, hogy na, reggelre biztos megjön! Mindig vártam, mikor jön már meg, nehogy váratlan helyzet érjen a munkahelyemen! És nem jött meg! Csináltam egy tesztet, pozitív! El sem akartam hinni, csináltam még egy tesztet, az is pozitív! Azóta másfél éves a lányom, akit imádok! Ez az én történetem! Én most is azt mondom, nem szabad görcsösen akarni, és össze jön! Sok sikert, mielőbbi babázást!
2012. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Pár hónapja sokkal jobban terhesnek éreztem magam mint amikor tényleg az voltam a fiammal. És mégsem... Szerintem ha annyira akarjuk képesek vagyunk tüneteket produkálni. Most is minden percben figyelgetem magam, hátha találok valami szokatlat :) Én is kb akkorra nem várom, majd írd meg hogy összejött-e.
2012. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

Sziasztok,köszönöm a válaszokat.

Pár hónapja mindig úgy vártam a nemvárt napját mint kisgyerek a karácsonyt,aztán eldöntöttem hogy nem foglalkozom a dologgal jön a pici ha akar.Csak feltünt hogy nem fájnak most.

Persze hogy irok te s ird meg hogy sikerült-e

2012. jún. 20. 16:21
 6/59 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondják hogy ne is figyeljek rá, de hogy??? :) Nekem ez nem megy, minden nap tudom hányadik napos vagyok :)
2012. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Én pl zenehallgatással és rajzolással kötöm le magam,ezekkel tudok igazán kikapcsolódni :) Csináld azt amit nagyon szeretsz és akkor nem fogsz rá gondolni és mire észbe kapsz feltűnik hogy nem jött meg és pozitívat tesztelsz :)
2012. jún. 20. 17:26
 8/59 anonim ***** válasza:

4. és 6. vagyok.

Mikor tesztelsz? Azóta érzel valamit?

2012. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Szia,elvileg van még két napom nemvártig,hétvégére vagy hétfő reggelre terveztem a tesztelést.Hát mellérzékenységgel bővült,nagy mellbimbó,és eres mellek és has.Majd mindenféleképpen megírom hogy mi lett.
2012. jún. 26. 09:58
 10/59 anonim ***** válasza:

Én pénteken tesztelek egyet, igaz, csak vasárnapra vagy hétfőre nem kéne megjönnie. De hátha lesz egy lavány :)

Nekem is nagyobb lett a mellem, egész látványosan :D:D

2012. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!