Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap késés és a teszt még...

3 nap késés és a teszt még mindíg negatív. Lehet, hogy ettől még baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy valakinek ennyi idő elteltével sem mutatott semmit a tesz pedig baát várt?
2012. máj. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze.Ez előfordulhat hiszen ha mondjuk 2 napja estél teherbe a teszt nem mutatja ki.Egy HCG nevű hormont mutat ki a vizeletben ami a terhes nőknél képződik de a fogantatástól számított 7-9 nap alatt ér el olyan szintet,hogy azt a teszt kimutassa.Úgyhogy szerintem 1 hét múlva amennyiben nem jön meg addig ismételd meg a tesztet addigra már tuti biztos lehetsz abban amit a teszt mutat.
2012. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2 naponta tesztelnék a helyedben. És ha 2 hét múlva még mindíg nem jött meg, akkor vagy menj dokihoz; vagy csak várj, mert ebben a hónapban lehet hogy nem érett tüsződ. Nekem is volt ilyen, akkor majd megjön valamikor, valószínűleg egy hónap kimarad.
2012. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!