Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 7-re nem várom. Ha...

Július 7-re nem várom. Ha július 3-7-ig motorcsónak túrára kellene mennem, és napi 4-5 órát rázkódnék a vizen, szerintetek hátrányosan befolyásolhatná az esetleges beágyazódást?

Figyelt kérdés
Egy éve nem jön a baba, egyáltalán nem biztos, hogy pont most jönne, de nyilván szeretném elkerülni a veszélyeket, viszont a hímes tojás életmód is sokak szerint "rágörcsölésnek" számít. Ötletek?
2012. jún. 19. 16:29
 1/7 anonim válasza:
szerintem, ha a baba maradni akar, akkor marad, ha menni akar, akkor sajnos úgyis megy...
2012. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, ez nagy igazság!
2012. jún. 19. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Ha elmész és megjön úgyis azon rágódsz, hogy biztos emaitt jött meg, ha meg nem mész el és megjön akkor meg azon bánkódsz. Ha meg nem jön meg akkor örülj. Esetleg vegyél egy 10-es érzékenységű tesztet és lődd el 3-án reggel. Nem biztos hogy mutat bármit is, de olyan sok mindenkinek mutat már 9-10. dpo-n a 10-es teszt. Ha pozitív akkor nem mész ha negatív akkor igen és jól érzed magad. :)
2012. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a jó tanácsokat!
2012. jún. 20. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel, tesztelj!

Én a nemvárt napján elestem elég durván és rá 2 napra pozitívat teszteltem. Aztán rá még 2 napra elment a baba.

Nem tudom, hogy a kettő összefüggésben lehet-e, de iszonyatos bűntudatom van, hogy esetleg én ártottam a babának.

Nem kívánom ezt az érzést Neked!

2012. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek tegnap jöttem haza, és ma reggel pozitívat teszteltem. Előtte is tesztelgettem, de mind nega lett, ezért mertem elmenni. Ma van 12 dpo.
2012. júl. 9. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, milyen jó volt a megérzésed. :)
2012. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!