Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil terhességi teszt?

Xepil terhességi teszt?

Figyelt kérdés
mennyire megbizható az Xepil teszt??10napja késik,ha baba van már ki kéne mutatnia??Vagy melyik terhesséi tesztet ajánlanátok még??
2012. jún. 20. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.A te esetedben egyiket sem,mert nem vagy terhes.Sajnálom:(

Az xepil nagyon megbízható és olcsó mivolta ellenére igen érzékeny,én a nemvárt előtt 2 nappal teszteltem nagyon erős pozitívat.

Nekem is előfordult,hogy késett 2 hetet és egy raklap mindenféle teszt ellenére sem akart pozi lenni.Megjött.Várj türelemmel,és nem szabad magad olyasmibe beleélni ami nincs,ha ezt elfogadod az már fél siker.

2012. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is csináltam tesztet még,honnan veszed,hogy nem vagyok terhes??Csak érdeklődöm,hogy melyik a legmegbizhatóbb egyenlőre??
2012. jún. 20. 09:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló is úgy értelmezte, ahogy én: elvégeztél egy tesztet, de negatív lett. Ne haragudj, ez a sok kérdőjel és a megfogalmazás zavarhatott össze. :) Igen, az Xepil nagyon jó teszt, nekem is az mutatta ki mindössze két nap késés után, ugyanazon a napon este még csináltam egy digitális Clearblue-t, az is pozi lett. :) Azóta itt van a 13 hetes babóca a pocakomban.
2012. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nagyon izgulok,csinálnék ma egy tesztet,de holnap ugyis dokihoz megyek:)
2012. jún. 20. 09:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy holnap dokihoz mégy, ma nyugodtan csinálhatsz egy tesztet.

Az Xepil megbízható, ha 10 napja késik, és terhes vagy, akkor már délutáni vizeletből is ki kell mutassa.


(és nyugodtan használj kevesebb írásjelet:D)

2012. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Szia az első válaszoló vagyok.

Szerintem teljesen normálisan válaszoltam a kérdésedre,tanulj meg fogalmazni és megírni egy kérdést normálisan!

Egyébként tedd a kezedet a monitorra,én is odarakom az enyémet és telepatikusan megnézem,terhes vagy-e!

2012. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne foglalkozz a rosszmájú emberekkel, elsőre értettem a megfogalmazásod, az írásod központozása, jelek használata, helyesírásod tökéletes és érthető. a kérdéssel kapcsolatban: én még nem használtam x-epilt, de 10 napos kését sztem már minden tesztnek ki kell mutatnia akár napközben is. amúgy a clearblue nagy kedvenc mindenkinél. én tegnapra nem vártam, vaterás tesztem van, de a ma reggeli is negatív volt... írj, ha van eredmény!
2012. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Elsőnek: miért gúnyolódsz vele? Sehol nem szerepelt az a kérdés, hogy szerintünk terhes-e. Csak a tesztről kérdezett, hogy megbízható-e. Felesleges, és durva ilyeneket írni, hogy ráteszed a kezed a monitorra, és megállapítod, hogy terhes-e. Bár valóban félreértelmezhető volt a kérdés, de a második kommented alapján te amúgy sem vagy valami nagy ász a szövegértésben.


Utolsó válaszoló:Na, de bírom az ilyen nyalizó embereket:S

"jelek használata, helyesírásod tökéletes" A dupla írásjelek használata nem tökéletes, hanem helyesírási hiba. Ennyi. És a kérdés kétféleképpen értelmezhető, így felesleges ekkora mellénnyel védelmezni a kérdést, mert igenis félreértelmezhető.


Kérdező, tényleg félreérthető volt, amit írtál, én is úgy értelmeztem, hogy csináltál tesztet, ami negatív lett, és ezért kérdezed, ki kellene-e már mutatnia.


De mivel írtad, hogy még nincs teszted, szerintem csinálj egyet! 10 napos késést már kimutat délutáni vizeletből is nagyjából bármelyik teszt.

De ha útba esik egy DM, akár one step-et is vehetsz, az is ki fogja mutatni.

2012. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is x-epilt használtam és 2 nap késés után már kimutatta a babót.Azóta az orvos is megerősített benne,úgyhogy szerintem elég megbízható és 10 nap késés után már végképp kimutatja.
2012. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!