Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztet szertnék...

Ovulációs tesztet szertnék venni, de nem tudom milyet. Valaki ajánlana nekem egy "márkát", vagy gyártót? Találtam egy oldalt, ahol még sperma tesztet is lehet venni. Használta már valaki ez utóbbit, ha igen mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 20. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ovulációs teszteket is bevizsgálják egyébként valahol? Mint a gyógyszereket a GYEMSZI? Hol tudnék utána járni mi a megbízható és mi nem?
2012. jún. 20. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit túl komplikálod ezt az egész dolgot... jézusom...

Gyógyszertárba vannak drága ovutesztek, vehetsz ott is, de van a vaterán is jóval olcsóbban. Szerintem a nők 80%-a a vateráról szerzi be, mivel az ovutesztből elég sok kell, akár ha csak 1 ciklust is nézünk.

2012. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vatera-n vagy teszveszen vettem (egy cég) wondfo márkát, bevált. A one step-t is dícsérik (szintén vatera).
2012. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ovu teszt nélkül vagyok várandós azóta, a bébi most 11 hetes. Csak igazán kellett ezek szerint vágynom a gyerekre és lett. :)
2012. aug. 15. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!