Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most melyik ébredési hőt...

Most melyik ébredési hőt vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés
Ma hajnal 2-kor feküdtem le,általában 5-kor mérem a hőmet,ma is megmértem 5-kor,36,3 volt,és kíváncsiságból megmértem 8-kor is amikor keltem,akkor 36,7 volt.Ez elég lényeges különbség,szerintetek melyiket vegyem figyelembe?
2012. jún. 20. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sose állítottam órát, de soha nem is keltem jelentős különbséggel. Ha tudnál linkelni egy görbét az eddigi adataiddal, talán könnyebb lenne dönteni. Így találomra a 8órásit venném.
2012. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig az elsőt kell nézni,de legalább 8 órát kell aludni,amúgy meg persze hogy többet mutatott a hőmérő mert nem a szokásos időbe kelltél fel hanem sokkal később.Ha túl kevesett alszol akkor is magas lehet a hőd ha meg túls sokat akkor is.Ez is befolyásolhatja a reggeli hőt,mint sok más is.
2012. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp az elsőt venném figyelembe, ha már muszáj, de szerintem jelöld meg, hogy ez egy nem biztos érték. Én úgy tudom, hogy min. 5 órát aludni kell előtte, bár pont a minap olvastam egy helyen, hogy elég 3-at is... Viszont mindenkinél, ahogy telnek az órák, megy fel az alaphő, próbáld ki egy másik nap is, hogy megméred 5-kor is meg 8-kor is. 8-kor mindig magasabb lesz. Ezek miatt én mindenképp az 5 órásit venném figyelembe.
2012. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a görbém,első clostis hónap,de nemigen volt peteérés sajnos eddig :(

Szerintetek sem?

2012. jún. 20. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
elég cikk-cakkos lett a vége :/ szerintem csak próbálkozik a szervezeted
2012. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!