Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanában kéne megjöjjön. Ma...

Mostanában kéne megjöjjön. Ma megmértem az ébredési hőmérsékletet és 37C volt. Lehetek terhes vagy ez kizárhatja? Értelmes válaszokat írjatok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak most mérted mert kíváncsi voltál vagy mérted régebben is?mert egy adat nem add pontos választ!sajnos!egész ciklus alatt mérni kell!
2012. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez sztem nagyon egyéni, mert a saját hőháztartásod határozza meg, h neked mi a magas, vagy az alacsony hő. Nálam a 37,0 pont a határ, szóval az nálam 50-50% lenne. De ha neked eddig mondjuk 37,4-37,8 volt a hőd, akkor ez már leesésnek számíthat és akkor vlsz. nincs baba, de ha mondjuk 36,9 és 37,2 között volt a hőd, akkor ez még fent van, tehát lehet baba. Szóval ez így önmagában sajnos nem sokat mond, a hőmérőzés minidg a korábbiakhoz viszonyítva jelent vmit. De az, hogy 37... az végülis jó jel. ;)
2012. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem mértem mert mindig megjött jól most van az hogy 2-3 napja nem jön meg.nem akarok gyereket mert nem abban a korban vagyok.épp attól félek hogy az vagyok. meddig mérjem, hogy biztosra tudjam hogy nem vagyok az?
2012. ápr. 15. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
ha már késik csinálhatsz tesztet!szerintem!
2012. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mensi előtt mindig magas a hő,ez a normális!

Vagy mensi előtt vagy mensi első második napján leesik!

Ha késik tesztelj!

2012. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már késik, akkor csinálj tesztet, annál nincs gyorsabb és megnyugtatóbb. A hőd lehet, h csak akkor esik le, ha már megjött, akkor meg már mindegy.
2012. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után, hány nap késéssel, tudja a terhességi teszt kimutatni azt hogy terhes vagyok?
2012. ápr. 15. 10:25
 8/12 anonim ***** válasza:
az aktus után 14 nap!ha nem tudod mikor volt a pé-d!vagy ha menszi nem jön meg!
2012. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
most pontosan késik vagy még menszi előtt vagy?
2012. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg kéne jönnie lassan már vagy is menzesz előtt vagyok, kicsit aggódok:( bár ugyan még csak 2-3 nap ez, de akkor is félek.
2012. ápr. 15. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!