Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 21. napon mért 22 ng/ml...

A 21. napon mért 22 ng/ml progeszteron érték milyennek számít? Vajon volt peteérésem?

Figyelt kérdés

Illetve, néztek TSH-t is, ami 2,46 mIU/L lett.

Ez vajon nem túl magas érték teherbeeséshez?

(Az előzőleg nézett, 3. napi összes hormoneredményem jó lett.)



2012. jún. 21. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
27. napon voltam vérvételen és a progeszteron szintem 21 lett és nem volt peteérésem. Stimulálós hónapom volt. És a merionaltól eltüntek a 14mm tüszőim is. :(
2012. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Az miből derült ki, hogy nem volt peteérésed?
2012. jún. 21. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Akaáliba járunk és folyamatosan nézték uh-n. 7.-én voltam és akkor volt 13 és 14 mm-es tüszőm 7 merional injekciótól. Írtak fel még 2 és vasárnap este tüszőrepesztőt kellett adnom. És most voltam hétfőn, akkor volt vérvétel és uh is. vérvételből az derült ki, hogy nem jó a progeszteron szintem, túlsok a férfi nemi hormon. és uh csak az apró tüszőket látták, szóval meg sem repedt hanem felszívódott mindkettő.
2012. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok az offert, de megkerdezhetem, mennyi volt a ferfi nemihormonod? en csinaltattam vervetelt, 2,1 lett, de ez meg tartomanyon belul van, az endokrinologus se mondott ra semmi, a prolatinom es tsh-m is boven jo (csak a cukrom magas) de a tobbi ciklusfuggo hormont csak kesobb tudom meg. de tegnap lattam, hogy valakinek a 1,5-os tesztoszteronra is azt mondtak hogy magas. ez mit hataroz meg, milyen szerepe van teherbeeses szempontjabol?
2012. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a tesztoszteron engem is érdekelne, enyém is annyi.
2012. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak progeszteront néztek hétfőn. akkor azt mondta a doki hogy azért nem jó a progeszteronom mert sok a férfi nemihormonom. Még a tavasszal voltam hormonvérvételen akkor 56 volt és 50 alatt jó.
2012. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem a progim jó, a tesztoszteronom pedig nem
2012. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem a tesztoszteron:

Tesztoszteron: 1,35 nmol/l (Ref. t: 0,31-4,51)

2012. jún. 21. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!