Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Vaterán kitől lehet ovuteszt...

A Vaterán kitől lehet ovutesztet beszerezni? És melyiket ajánlanátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni az ovutesztet,de nem tudom,hogy a Vaterán ki az,aki megbízható,és tudnék tőle rendelni.A véleményetekre lennék kíváncsi.Köszönöm!
2012. jún. 21. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Vaterán?? Bemész az elsö DM-be vagy rossman-ba, oda sétálsz az eladó csajhoz és közlöd vele hogy ovu tesztet szeretnél ö meg sec perc odakisér vagy elmagyarázza hogy merre van!
2012. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ja, csak amíga dm-ben 2 db hcg tesz 600 ft, addig vaterán ugyanaz 2200+posta költség és 30 db-ot kapsz.


a one step típusút keresd és az eladónak, hogy lipizzlipizz én tőle vettem és pár nap alatt itt volt, korrekt

2012. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!:)És megbízható a one step ovuteszt?
2012. jún. 21. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén One step-re szavazok és lipizzlipizz-től szerzem be Én is!
2012. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is mindent lipizzlipizz-től szereztem be, mondjuk én pesti vagyok, így nem volt a másnapi személyes átvétel. Teljesen elégedett vagyok vele, sajna nem az ő hibája, hogy eddig csak 1csíkosat teszteltem. És tényleg sokkal olcsóbb, mint bármelyik bolti teszt.
2012. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Mindig lipizzlipizz-től vásárlok, korrekt eladó!

One step teszteket vettem tőle, és a tesztek még sohasem csaptak be!

2012. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is lipizzlipizztől veszem. :D
2012. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)Azért megnyugtat,hogy csak jót hallok az eladóról.
2012. jún. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!