Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babámnak főzelék...

10 hós babámnak főzelék sűritésére milyen tápszert ajánlanátok? Illetve hol érdemes beszerezni, hipermarket, Dm, patika (nem irt receptet az orvos)?

Figyelt kérdés
Kislányom súlya elég minimális ütemben nő. Az orvos javasolta, hogy próbáljuk meg, hogy a főzelékébe rakok 1 kanál tápszert minden nap és hátha igy jobban hizik. Babám egyébként se eszik valami sokat, kb 100 ml-t ebédre.
2012. márc. 10. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sűrítésre sinlacot szoktak használni, ez elég tápláló. gyógyszertárban lehet venni, vényre olcsó.


amúgy bármilyen jó

2012. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a Sinlacot használom, állítólag meg fog szűnni, kár pedig nagyon egészséges.
2012. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én köleskását használok.
2012. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köleskása, jól hangzik..hol veszed?

bocsi hogy közbekérdeztem...

2012. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

bioboltban,ilyet szoktam venni(a túlzás,h szoktam,eddig egyszer vettem,de fogok még:)) [link]

úgy működik kb.,mint a tejpép,ez is ilyen instant vmi.

2012. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
köszi, én is kipróbálom. ezért kapsz egy zöld kezet :)
2012. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

köszi,aranyos vagy.egyébként gyümölccsel is szoktam keverni,pl tízóraira..Nekem a védőnőm ajánlotta,h tök egészséges,meg vitaminnal teli a köles:)

bocsi,kedves kérdező,h így eltértünk a kérdésedtől:)

2012. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, sőt örülök, hogy szóba hoztál egy más variációt a tápszerre.Köszönöm az eddigi válaszokat! Csak még azt megirná valaki, hogy melyik tápszert lenne érdemes megvenni és hol, a Sinlacon kivül? Illetve milyen árban van?
2012. márc. 11. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!