Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 3. hetében, peteérés...

A ciklus 3. hetében, peteérés és több "próbálkozás" után egy héttel, napok óta tartó alhasi szurkálást érzek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, nem talált semmit, azt mondta, minden oké. Akkor mi lehet az oka a szurkálásnak? Leginkább egy ponton érzem, nem fáj nagyon, inkább kellemetlen.

#teherbeesés #peteérés #szurkáló fájdalom
2012. jún. 21. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet egy ciszta pl.
2012. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiamnál pont pé után 5 nappal volt erős hasszúrka egész nap. Utána 2 és 3 nappal pedig erős menzis hasfájás. 1,5 hét múlva pedig pozi teszt.:)


Úgyhogy sztem abszolút simán lehet pocaklakó!:)

2012. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy se gyulladás, se ciszta nincs sehol, egészséges vagyok. július 3-án (nem) kellene megjönnie, az még odébb van, ezért furcsa ez nekem. Nem tudom, hogy az iszonyú hőség miatt-e, de egész nap hányingerem volt és a hasam továbbra is szurkálgat. Ebben a hónapban próbálkoztunk először, váratlan lenne, ha rögtön összejönne.:)
2012. jún. 21. 21:27
 4/24 A kérdező kommentje:
és szerintetek mikor kellene tesztelni? új vagyok a témában és így a kelleténél izgágább és türelmetlenebb..:)
2012. jún. 21. 21:39
 5/24 anonim ***** válasza:

Én a fiammal a 23. nap teszteltem, (még akkor fogalmam sem volt hogy mikor kéne)véltem sejteni egy irtó halvány vonalat, de a férjem azt mondta negatív. El is hittem. Aztán a 30. nap mégis teszteltem egy újat mert csak nem jött meg és hamarabb előjött a teszt csík mint a control :DDD

De általános elv hogy a nemvárt napján, és reggel biztosabb. Csak hogy az ember ne csalódjon fölöslegesen.

2012. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nevetek magamon, hogy egyik percben nem bírnám tovább és mennék le a patikába tesztért, aztán megszólal a ritkán előbúvó megfontolt énem, hogy semmi értelme nem lenne. Ma nem fájt még nagyon a hasam, csak 1-2 szúrka volt, de a mellbimbóim előjöttek (befelé forduló amúgy) és meglehetősen érzékenyek, pedig rám ha valami, akkor ez biztos nem jellemző. De nem akarom beleélni magam. Bár tegnap egymás után 4-5 kisbabás, terhesvitaminos, popsitörlős reklám volt egymás után, a párommal nevettünk, hogy ezek most égi jelek-e.:D remélem, ha bármi is megtermékenyült, akkor kapaszkodik és fúrja magát épp oda, ahová kell neki.:)
2012. jún. 22. 12:20
 7/24 anonim ***** válasza:
08:49 vagyok. Mikorra nem várod? Én júli 1-re :)
2012. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én július 3-ra nem várom, olyan messzinek tűnik... Vettem egy tesztet, itt lapul a táskámban Gabriel:), de még nem használtam, biztos korai még. (átlagosan) 30 napos ciklussal, 14. peteéréssel, előtte, (de főleg) utána aktív próbálkozással tisztára olyan, mintha vánszorognának a napok, hiszen a számok szerint még indokolatlan, hogy bármit is érezzek. Holnap reggel egy jóstesztelés túl nagy vakmerőség? :)
2012. jún. 22. 19:44
 9/24 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet, győzött a kíváncsiság, de nem lettem sokkal okosabb. Talán mintha láttam volna egy másik csíkot, de lehet, hogy csak a szemem káprázott. Tudhattam volna, hogy úgyis ez lesz, nem? Nem baj, várok még, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van. Tegnap elmaradozott a szurkálás, ma megint előjött. A mellbimbóm is érzékeny, pedig nem szokott (mivel hogy befelé forduló), nagyon furán érzem magam, de ez simán lehet a pokoli hőségtől.
2012. jún. 23. 15:35
 10/24 anonim ***** válasza:
Megint én... Még tényleg korai volt, bár ha láttál valamit az jó jel lehet :) Én péntek reggelre tervezem a tesztet :))Amúgy nekem is szúrkál alul, a 16. nap óta. Feltünően nyugodt vagyok, és nagyon érzékeny a bőröm, ami nem szokott. Hát kiváncsi leszek :D
2012. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!