Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 3. hetében, peteérés...

A ciklus 3. hetében, peteérés és több "próbálkozás" után egy héttel, napok óta tartó alhasi szurkálást érzek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál, nem talált semmit, azt mondta, minden oké. Akkor mi lehet az oka a szurkálásnak? Leginkább egy ponton érzem, nem fáj nagyon, inkább kellemetlen.

#teherbeesés #peteérés #szurkáló fájdalom
2012. jún. 21. 16:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Délután teszteltem, de most már szerintem megvárom a nemvárt napját (elvileg kedd),annyira megjön érzésem van.. Tegnap elkezdtem pecsételgetni is (először rózsaszínes volt, aztán barnás), de csak kicsiket és nagyon szurkál a hasam, egyre erősebben, de határozottan egy ponton. Gondolom, ha bármi baj lenne, azt észrevette volna az orvos a múlt héten. Csak azért nem értem, mert inkább később szokott megjönni, mint korábban, most aztán már tényleg nem tudom, mi van és főleg azt nem, hogy miért.:(
2012. jún. 28. 11:59
 22/24 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ne is gondolj erre, pláne hogy most voltál dokinál. Remélem nem jött meg azóta :)
2012. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem jött meg:), egy- két apró, halvány barna maszat volt az elmúlt két napban.

Holnap reggel tesztelsz? már kíváncsi vagyok, drukkolok Neked! :)

2012. jún. 28. 20:22
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem hogy volt-e baba?
2012. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!