Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most tényleg nagy szükségem...

Most tényleg nagy szükségem lenne a segitségetekre: felnött férfinál ingahere mellett teljesen kizárt a nemzőképesség?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy a vőlegényemnek a heréi általában a hasüregében helyezkedik el, de manuálisan lejön. Most néztem rá a neten, hogy ez gyerekenél szokott előfordulni, és hormonálisan lehet rajta segiteni, vagy esetleg kicsit később műtéttel rögziteni tudják, hogy lent maradjon a helyén. De elnőtt korban már csak esztétikai szerepe lenne a műtétnek, és azt irták még, hogy ha gyerekkorban nem volt kezelve, akkor 100 % a nemzőképtelenség. Ezt egy orvos irta. Van esetleg valakinek erről tapasztalata?
2009. júl. 6. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azért nemzőképtelenek ezek a férfiak, mert a hasüregben magas a hőmérséklet, és elpusztulnak a himivarsejtek...
2009. júl. 6. 17:37
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Nos valóban, általában nemzőképtelenek, a herezacskók feladata az alacsony testhőmérséklet biztosítása, de mivel a vőlegényednek lent is tartózkodik a heréje, így biztosan van életképes hímivarsejtje. Mindenképpen megnehezíti az esetleges/későbbi gyermekvállalást, de én úgy gondolom ez nem jelent kizáró okot! Ne keseredj el, bekopogtat a gólya! És netes dolgokból sosem szabad kiindulni, mindenki ír mindent. Beszéljetek a nőgyógyászoddal, ő majd mindent pontosan elmond nektek :) Remélem tudtam segíteni! Üdv: egy eüs :)
2009. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont egy eü-re vártam!!
2009. júl. 6. 17:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. 14 hónapja nem sikerül.
2009. júl. 6. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, menni fog ez. Nem igazán szoktam orvosi kivizsgálást javasolni, csak 1,5 év után, de nektek ajánlom, mert manapság fejlett az orvostudomány, és elképzelhető, hogy sokan tud segíteni a problémáitokon, és már a következő hónapban babás is leszel :):)
2009. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!