Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt, de a segítségetekre van szükségem. Mit kérjek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kérjek karácsonyra.Az elmúlt években is mindig ez volt,ám akkor néhány jó ötletem mindig volt és azokat kaptam meg.

Most viszont semmi ötlet...

Papám pénzéből egy remington hajvasalót vettem,de ezenkívül kb. 10.000Ft értékben kell gondolkoznom,hogy mit szeretnék kapni.

Mp3-mam van,mp4-re nincs szükségem,telefonom van.Nagy álmom,hogy megtanuljak gitározni,de nem tudnék tanárhoz járni meg a gitár elég drága.Könyvek vannak itthon bőven,de nem igazán olvasom őket.

Szeretem az ékszereket,parfümöket,ruhákat.De 10.000Ft értékbe nem kérhetek ékszereket.(parfüm+ruha van bőven)Aranyfülbevalóm,ezüstgyűrűm,ezüst nyakláncom,karórám van.Régen imádtam gyöngyöt fűzni,üvegfestékezni,de már nincs ilyenekre időm sem.

Szerintetek mit kérjek?Ti mit kértek?

14,5/L


2009. dec. 4. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél belőle kaját a környéketeken lakó hajléktalanoknak.
2009. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Kérj a szobàdba baldachint,esetleg uj àgynemü huzat....

Dvd filmeket,vagy egy trendi tàskàt.

2009. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

rendszeresen szoktunk adakozni.Nekünk sincs túl sok,de annyi van,hogy tudjunk segíteni a nélkülözőkön.Én a suliba vittem már be tartós élelmiszert amit majd a Máltai Szeretetszolgálat visz el,illetve a templomban van minden évben gyűjtés az autistáknak és már nekik is készül a csomagocska.

A táska nagyon jó ötlet;) de van annyi táskám,hogy két kezemen nem tudnám megszámolni...

Viszont a DVD tényleg jó ötlet:)

2009. dec. 4. 16:41
 4/16 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Ha van játékkonzolod, nézd meg ezt a linket:

[link]


Szerintem nagyon aranyos. :)

2009. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

játékkonzolom nincs:(

2009. dec. 5. 09:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

DVD filmek, vagy színes, vidám cuccok a szobádba (IKEA), egy jó cipő, kis apróságok, kreatív kézműves cuccok, parfüm...:)

én amúgy telót kérek :)

2009. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor kérj játékkonzolt :)
2009. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire szereted a számítógépes játékokat de szerintem kérj azt. Vagy valami új táskát, érdekes kütyüt, magazin előfizetéseket vagy világító földgömböt. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Én egyébként Sims 3-at + kiegészítőt kapok.
2009. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
ha mindened megvan miért kérnél bármit is??? egyáltalán miért szól a karácsony erről a hűdenagy ajándékozásról? egyébként meg ruhát mindig lehet újat venni...
2009. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket!

Egyáltalán nem az ajándékozásról szól nálunk a karácsony.Ha látnád,hogy milyen a mi karácsonyunk nem mondanád ezt.

Egyébként már most kitaláltam,hogy a fele pénzből+amit papám adott maradék 6000Ft-ből ruhát kérek,a másik feléből pedig egy parfümöt és még majd kitalálok valamit amivel fel tudom dobni a szobámat:)

2009. dec. 6. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!