Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napja késik. Teszt negatív!...

2napja késik. Teszt negatív! Mindjárt megjön érzésem van már kb4 napja. Lehetséges még a terhesség? De ha az vagyok miért nem mutatja? Nektek hány nap késés után lett pozi a tesztetek?

Figyelt kérdés

még egy pár napja volt hogy kicsit émelyegtem kaja után,meg fura érzés volt a köldököm körül amikor ettem.(étvágyam sem volt a legjobb).


azóta viszont minden a régi.


2012. jún. 22. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

én először a nemvárt napján teszteltem (legolcsóbb rossmannos teszttel) és erős pozi lett, a tesónál meg nemvártelőtt két nappal már pozi lett (szintén olyan olcsó teszt)

én a helyedben lehet h elmennék dokihoz, bár sok oka lehet annak, hogy késik, pl voltál-e beteg (akár egy fogfájás miatti gyulladás is okozhat késést, vagy láz) stresszes vagy-e, csináltál-e valami kúrát mittomén léböjt vagy fogyi... szóval késhez baba nélkül is, de ha zavar ,akkor menj el dokihoz szerintem legalábbis az a biztos!

2012. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

minden a régi,nem fogyizom nem idegeskedek.....

Mondjuk pár kilót leadtam ebben a melegben mert nem volt akkora étvágyam(semmilyen kaja nem kellett de mégis úgy ettem volna valamit).de pár napja minden visszaállt a régi kerékvágásba.ezért sem értem hogy mi történik most!

2012. jún. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!