Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bejövök neki tudom meg ő is...

Bejövök neki tudom meg ő is nekem más fiukrol bexéltem neki erre neki most kint van egy csaj szivecskével ak jár vele? Vagy csak azért csinálja mert én másrol bexéltem neki?

Figyelt kérdés
midig felhiv vagy ir eddig nem volt kiirva neki semmi csak ma és nem rég bexéltem neki más fiurol
2009. júl. 6. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Segitsetek naon fáj a szivem:S
2009. júl. 6. 21:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég zavaros, amit írsz, pedig jól beszélek magyarul, mégsem értem, hogy mi a problémád.


Ja, és rossz helyen jársz, itt csupa olyanok vannak, akik rég túlvannak a tini szívfájdalmakon, és éppen teherbe szeretnének esni. Javaslom, itt tedd fel a kérdésedet: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok

2009. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd már el, milyen kategóriában vagy! Kicsit eltévedtél, nem?
2009. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jo tudom

bocs csak szar kedvem van és amikor már kiirtam a kérdést ak vettem észre h hova irtam és erre én is rájöttem inkább a segitségre lenne szükségem !!!!

2009. júl. 6. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szai! Fogalmam sincs. Ha rögtön utána írta ki miután említetted neki, akkor valószínű dacból, amennyiben nem, akkor pedig sajnos nincs mit tenni. Nem értem, miért beszéltél neki más fiúkról ha ő fontos neked? Akár az is elképzelhető, hogy lemondott rólad és talált mást, bár ha rövid idő alatt történt, akkor nem valószínű. Eljött az ideje, hogy őszintén bevalld neki, mit szeretnél, ha barátnője van akkor pedig kérj elnézést és ígérd meg, hogy nem fogsz bekavarni nekik. Ez így tisztességes, könnyen tisztázható és korrekt mindenkivel szemben. Remélem tudtam segíteni!
2009. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!