Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan hogy egy csaj...

Lehet olyan hogy egy csaj beteg lesz es hanyik? Lehet ha ez egy hulye kerdes de en meg nem hallottam ilyenrol es elegge izgulok. Hanyas, fejfajas, stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
P. gyomorrontás, gyomorinfluenza - ezek a betegségek általában hányáasalis járnak. Nem értem, hogy hogy nem hallottál ilyet.
2009. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, ferreertetted, de igazad van mert en irtam rosszul. Szoval a csajnak megjott a menstruacioja es lehet hogy attol hanyik?
2009. júl. 13. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet! Van aki ilyenkor még csak kimozdulni sem tud otthonról, mert annyira fáj pl a feje, rosszul van, hánynia kell...stb

Nem vagyunk egyformák!

2009. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A hány nem ikes ige. :-) Nem hányik, hanem hány.


És igen, lehetséges. Akár el is ájulhat. Nekem is szokott lenni hányingerem is, általános rosszullétem is, meg nagyon erős fájdalmaim. Legalább félnapos fekvés.

2009. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet! Régen én is voltam úgy hogy annyira rosszul voltam mikor megjött hogy majdnem hánytam. A másik pedig a fejfájás miatt is lehet hányinger, hányás!!! A fejfájás lehet az időjárástól is.
2009. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. júl. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!