Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy orát meghalad a sperma...

Ha egy orát meghalad a sperma leadás, le nullázhatja az eredményt? Létezik h egy mozgo katonát sem találnak, vagy attol még kellene h legyen?

Figyelt kérdés
teherbeesés

2012. jún. 24. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk azt mondta az orvos, 1 vagy max.2 órán belül kell beérni a mintával. Szóval szerintem ha mondjuk egy és negyed óra volt, vagy másfél, az nem befolyásolja olyan nagyban az eredményt.

Bár én nem vagyok orvos..

2012. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 órán belül nem ront az állapoton :) Ne izgulj!
2012. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi h irtál sajnos nincs életképes spermája a páromnak.van rá valami vitamin v injekció?
2012. jún. 24. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó szegénykém!:( Ha ez volt az első vizsgálat, akkor még nem kell izgulni, nagyon sok féle módszer létezik már erre. Azt nem tudom hogy tudnak-e beléjük életet lehelni, de a renyhén mozgókat nagyon jól feljavítják 3 havi gyógyszeres kúrával -tapasztalat.

Ebben sem vagyok biztos, de lehet hogy a lombikhoz sem kell hogy mozogjon, hoszen a petesejtbe fecskendezik.

Amit ti tudtok tenni -persze konzultáljatok az orvossal, és szerintem csak akkor van értelme, ha kap gyógyszert:

méhpempő napi 1-2 g 1-3 hónapig, napi 400mg E vitamin, cink tabletta naponta, napi 1000mg C vitamin. Ezeket mi is kipróbáltuk -a cink kivételével én is szedtem-, és nekünk sokat javított az eredményen. Persze nem tudom hogy csak a gyógyszer javított-e vagy ezek rásegítettek, de szinte a csodával határos módon javultak a katonák! Mindíg van remény, és ha gondoljátok, érdemes akár 3 orvos véleményét is kikérni! Sok sikert nektek!

2012. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi rendes vagy!!szedi az e vitamint 400 ast 1000 es c vitamint ma veszek cink szelént.én c vitamint 500 ast szedek.
2012. jún. 24. 10:01
 6/7 anonim ***** válasza:
FER14 a párodnak, hidd el szuper!
2012. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)))
2012. jún. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!