Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csütörtökön voltunk együtt,...

Ha csütörtökön voltunk együtt, és pénteken volt barnázás (remélhetőleg ovu), akkor a katonák célba érhettek?

Figyelt kérdés
Azóta sajnos nem voltunk együtt. Viszont ma már megint barnázom, ez is ovu lenne? Tehát csütörtök szex, péntek barnázás, szombat semmi, vasárnap vérzés, és ma ismét barnázás. Valaki aki jobban benne van ebben a témában, valamit tudna mondani? Mik a kilátások? Kicsit fura nekem ez a sok barnázás, főleg hogy szombaton semmi nem volt, vasárnap meg vérzés. Nem tudom, hogy ez normális folyamat-e, de fontolgatom hogy el kellene menni vele nődokihoz. Nagyon köszönöm a segítséget, véleményeket.
2012. jún. 25. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd ki a végét.Akkor tudod meg a választ ha késett pár napot és tesztet csinálsz.
2012. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem normális a vérzés meg a barnázgatás!Vannak nők amiknek van egy apró csepp barna folt a bugyin ovukor de ennyi!Viszont a legtöbb nő abszolút tünetmentesen éli meg az ovulációt!pl nekem a hasszurkán kívül a világon semmi bajom sincs olyankor!

Szóval igen,menj el mindenképp dokihoz!

Jah és a katonák célba érhetnek,mert 2-3 napig életképesek,de ez a vérzés nem hiszem hogy jót tett nekik!Ne nagyon reménykedj,de hátha!:)

2012. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is csak hasszurka volt eddig ovukor, és nagyon nem értem most ezt az összevissza vérzést-barnázást. Remélem nincs semmi komoly bajom. A héten jó lenne eljutni dokihoz.
2012. jún. 25. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarok vészmadárkodni, inkább azért írom le a történetem, hátha hamarabb eszmélsz nálam.


Kb. tavaly augusztus óta próbálkozunk a babával.


Tavaly októberben kezdődött nálam, hogy a ciklusom kb. 21. napján nagyon enyhén barnáztam, kb. 3 napig. Nagyon örültem neki, gondoltam beágyazódás! De megjött... :(


És aztán ez így ment egészen februárig.... és én basszus olyan egy barom voltam, hogy minden áldott hónapban azt hittem, hogy beágyazódás. 5 hónapon keresztül...


Ezen kívül nekem kb. a 25-26. naptól kezdve is volt egy kis barnázás, mensi előtt, de annak sem tulajdonítottam különösebb jelentőséget.


Aztán eljött a március, amikor is a 21-23. napig barnáztam, majd a 25- től mensiig... na, akkor nagyon meguntam és elmentem nőgyógyászhoz. (Korábban is voltam nála fertőzés miatt, de a barnázást nem említettem, mivel beágyazódásnak hittem...)


A lényeg, hogy elküldött vérvételre a következő ciklusban.


[link]


Ezt a linket csak azért mutatom meg, hogy lásd, hogy a végén már én is össze-vissza barnázgattam. Ami alapvetően mindig csak annyi volt, hogy egy folt a bugyin, vagy egy folt a wc papíron, de már nagyon zavart, és éreztem, hogy nem normális.


A vérvétel kimutatta, hogy a prolaktin szintem picit magas. Kaptam rá gyógyszert, és elmúlt a barnázásom!


Igaz, babás még mindig nem lettem, de szerintem jó tanulság lehet ez.


Kívánom, hogy legyél babás minél hamarabb, de ha barnázást tapasztalsz két-három cikluson keresztül, akkor szerintem ne húzd-halaszd tovább, irány a doki!


Remélem tudtam segíteni!

2012. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!