Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafarkfű előrébb hozhatta...

A cickafarkfű előrébb hozhatta a peteérésemet és lehet hogy emiatt késtük le?

Figyelt kérdés
Nekem mindig kb. 35 napos ciklusaim voltak, máj.26 án jött meg, június első napjaiban kezdtem el inni a cickafarkfű teát. Most is úgy számoltam hogy ha 35 napos ciklusom van akkor június 29én kell megjönnie, tehát kb. jún.15 körül lesz az ovulációm, azon a héten együtt is voltunk többször. Erre most tegnap jún. 24.én megjött, tehát a 29.napra. Soha nem volt ilyen rövid ciklusom. Ezek szerint a cickafark tea máris lerövidítette volna a ciklust, lehet a peteérés is hamarabb volt mint ahogy én számoltam? :-(( Más volt már így mint én most? Köszi
2012. jún. 25. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hőgörbét ezzek szerint nem vezetsz?a hosszú ciklust lerörivdheti a cickafarkfű (vagyis ezt olvastam) lehetséges hogy akkor előrébb is hozta az ovut. Én is most keztem el inni,nekem 27-35 napos ciklusaim vannak.11. hónapja próbálkozunk és még sose volt egy normális ovum,most pedig 17. ciklusnapomon volt :) Miért kezted inni a teát?
2012. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Babát szeretnénk, azért kezdtem el:)Ez volt az 1. próbálkozós hónapunk. A hőmet nem vezetem, nem tudom mikor volt pontosan ovum, csak próbáltam kikalkulálni. De most már lehet hogy elkezdem mérni a hőm, remélem össze fog jönni a baba így hogy most már a ciklusom is rövidebb lett.
2012. jún. 25. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
ha még csak ez az első próbálkozós hónap nem kéne rögtön teákhoz nyúlni,bár ez csak az én véleményem nem akarlak befolyásolni. Mi már 11 hónapja várunk és csak most keztem inni. Mihamarabbi babásodást kívánok!
2012. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért kezdtem el mert kicsit hosszúnak tartom a ciklusom illetve nem is annyira pontos, ezért gondolt a te rendbe teszi és úgy tűnik igen.
2012. jún. 25. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
értem :) nagyon sokat olvastam a cickáról azért keztem én is inni,nálam ha már volt ovum azt is nagy sikernek veszem,és remélem 10 nap múlva pozit tesztelhetek! a pálstfűvet nem iszod? az segít a méhnyálkahártya vastagodást és a beágyazódást és ha babás leszel 12. hétig ihatod,megelőzi a vetélést
2012. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen majd ebben a hónapban már a palástot is inni fogom, csak előző hónapban mivel nem is az elején kezdtem el a cickafarkfüvet inni, úgy gondoltam jobb ha először csak azt iszom hogy egyáltalán hat e.
2012. jún. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!