Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

ExCaty kérdése:

Megnéznétek a görbémet? Ma/holnap (NEM) várom. A Ciklus.hu szokás szerint rossz helyre húzta be a peteérésemet. Június 1-jén volt ez tuti. Soha nem szokott 14 napnál később lenni.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk már kisbabát. Lassan 1 éve próbálkozunk. Remélem holnap nem jön meg. A melleim fájnak, pedig soha nem szoktak és az erek is nagyon látszanak, habár ez lehet a melegtől van, nem tudom. Kicsit fájdogál az alhasam, álmos vagyok az előbb is aludtam és meg tudnék enni egy tehenet! Szerintetek van esély a babára és ha nem jön meg 25-ös teszttel mikor teszteljek?


[link]


2012. jún. 11. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!


Még bármi lehet, szerintem csak 10. dpo-n vagy ma. Úgyhogy még van min. 4 napod.

2012. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ma van a 25. ciklusnapom. 26 napra mindig meg szokott jönni. max 27-re, de az ritka. napokon belül eldől... de szeretném ha most sikerülne!
2012. jún. 11. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
mi a helyzet? Hogy alakult a görbéd?
2012. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a helyzet változatlan, ahogyan a görbém is: [link]

annyira félek, hogy meg fog jönni... :(

2012. jún. 12. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi újság azóta??

Nekem is ugy van a ciklusom ahogy neked,kb nekem is 1.-én volt ovum....

Ma kellett volna megjönnie elviekben,de még semmi hál istennek és mi is több mint egy éve várunk a csodára...

2012. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2012. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hahó! Miért nem írsz nekünk? Kíváncsian várjuk mi lett veled.
2012. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a hónap nem sikerült, de a következő már igen! :) ma töltöttük a 6. hetet :)))
2012. aug. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!