Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokon kell...

Milyen vizsgálatokon kell átesni, hogy kiderüljön miért nem jön a baba már másfél éve?

Figyelt kérdés
Kb.mennyi idő alatt zajlanak le a vizsgálatok?Mennyit kell az eredményre várni?Melyik kellemetlen ill. fájdalmas?
2008. ápr. 29. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mi is ennyi ideje probálkozunk és kiderült hogy nincs peteérésem ezért nemjött ösze.Nálam nemvolt nehéz kideriteni mert a menzim sem volt meg rendesen. de mikor a dokihoz elmentem megvizsgált és simán rávágta mi a bajom. clostit irt fel és remélhetőleg most sikerülni fog. de én aztmondom minél hamarabb ekmész dokihoz annaál hamarabb lesz babád. szoval irány a doki és sok sikert
2008. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lassan mi is másfél évnél tartunk. Nekem is mint az előző hozzászólnak is nincs peteérésem. A dokim uh+vérvétel után clostit írt fel. Kiváncsian várom a jövő hetet, mert akkor kell visszamennem uh-ra, hogy van e peteérésem. Ha van akkor aztán apait-anyait beleadunk:-)))))

Az uh nem fájdalmas, a vérvétel nekem az volt, mivel irtozok a tűtől:-)))))

Az uh gyors is. A vérvétel eredményére 1 hetet kellett várni.

Szerintem ennyi idő után mindenkinél hasonló vizsgálatok vannak.

2008. ápr. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem. Nálunk először a férjemnek volt spermavizsgálata, mert ez a legegyszerűbb. Nekik csak ez az egy van, ebből mindent megtudnak.

Nőnél először a szokásos: rákszűrés, tapintás, hüvelyi uh. Utána hormonvizsgálat, majd petevezeték átjárhatósági.

2008. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!