Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, akinek nem jött...

Van valaki, akinek nem jött össze idáig a baba és most indult el az orvosi vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Veletek mit csináltak? Mit javasoltak? Hol tartotok?
2009. okt. 21. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nemrég indultunk el, de komolyan nem gondoltam, h. ez ilyen hosszadalmas. Bár a kisvárosi kórházakban gondolom mindenütt ilyen lassú.Párom anyagát vizsgálták ha nincs baj akkor semmi, neki kellett egy kisműtét. NEkem vérvétel volt megvan, h. melyik napokon kell bemenni(vérzéshez igazítják)fél év után kiderült, hogy az egyik szintem nagyon magas és most gyógyszeres kezelést kapok. Aztán irány az endokrinológus. De mindenkinél lehet ez is eltérő. DE szerintem labor az neked is lesz.
2009. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a baj, hogy nem jön össze, hanem hogy nem marad meg a baba. 3 terhességem volt, 1 nem ágyazódott be rebndesen, egy nem fejlődött és egy elhalt mindhárom még a 10 hét előtt. Most immunológiai vizsgálaton voltam, ott mindent rendben találtak. Most nem tudom merre menjek tovább.
2009. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hónapban volt a 3. és 21.napon hormonvizsgálatom vérből. A progeszterinszintem magas/sárgatest elégtelenség,arra kaptam bromociptrint,azt szedem egy hete. Sajnos esélyes,hogy PCOS is vagyok,az miatt voltam terheélses cukoron és inzulin rezisztenvcián,annak az eredményére 2 hetet kell várni. A férjemet megnézték és nála minden rendben. Mindez lezajlott 4 hét alatt.
2009. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves utsó! Én is bromocriptint kaptam már két hónapja szedem.Mekkora volt a prolactin szinted? És azt mi alapján mondják, h. valaki PCOS?
2009. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs a kérdés kiírójának, hogy belekérdeztem!!
2009. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj,örülök,hogy írtok!:)

Én tegnap(3.napon)voltam vérvételen és majd még kell mennem a 21.napon,bár addigra még nem lesz meg a laboreredmény,mert sajnos itt felénk 1hónapot ígértek az eredményre. Utána gondolom a következő vérvétel eredménye is ennyi idő után fog majd megszületni...:(

De hát már egy éve próbálkozunk,mit számít ez a pár hónap ide-oda...:(

2009. okt. 21. 11:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Én endokrinológushoz járok.

Fél évvel ezelőtt volt egy missedem.Kiderült magas a prolaktinom. Ezzel kezelnek 2 hónapja bromocriptinnel.Volt hormonális vérvételem egy hónapja,itt minden rendben volt. A következő kontroll eredményem 2 hét múlva lesz meg.

Magasabb volt a tsh-m is régebben most ezt is nézték és ha még mindig 5 körül van akkor erre is szednem kell gyógyszert.

2009. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
09:38-as vagyok. 09:47-nek üzenem,hogy pontosan nem tudom megmondani,hogy a 21.napinál milyen magas volt a szintem,mert a dokimnál van az eredmény. Nálam PCO-nak a jele,hogy sajnos megvannak a tünetek(hasra hízás,pedig vékony vagyok, szőrösödéd,pattanások,pedig eddig nem voltak) A petefészkemben meg ott vannak a betokosodott kis tüszők,amiket így már cisztának hívnak. Mondhatni úgy helyezkednek el,mit egy gyöngysor és olyan a petefészkem,mint egy kis golf labda.
2009. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Férjemnek aug. végén volt spermavizsgálat, tökéletes. Én 3., 13., 23. napi vérvételen voltam, annak a leletei elvileg jövő péntekre meglesznek. Izgulok, remélem, minden rendben... :-)

20 hónapja próbálkozó

2009. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak üzenem,hogy endokrinológushoz menjen és TSH szintet nézessen.
2009. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!