Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a beágyazódási vérzés?...

Mi a beágyazódási vérzés? Hány napig tart? Onnantól kezd el a HCG termelődni?

Figyelt kérdés
Esetleg, van valami oldal, ahol erről lehet megbízható infókat találni? Vagy csak ilyen szájról szájra terjedő infó a babára várók körében?

2012. jún. 25. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Vida Ági féle oldalon kívül valami?
2012. jún. 25. 13:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg pl. ha a beágyazódási vérzés a 8. 9. napon van, akkor már másnap ki lehetne mutatni a HCG növekedést, vagy onnan kezdve 5 nap a beágyazódás?
2012. jún. 25. 13:08
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

A pecsételő vérzés általában 1 – 2 nappal az után jelentkezik, hogy a hólyagcsíra (blastocista) megérkezik a méhbe, általában 9 nappal a peteérés után, valahol a 7 – 12. nap között. Ekkor még a hólyagcsíra aligha látható szabad szemmel, nagyon kicsi.

Ha pecsételő vérzést tapasztaltál, és azt hiszed, hogy a beágyazódás okozza, akkor nagyon kell figyelned a tested további jelzéseit. Sajnos a terhességi gyorsteszt ilyenkor még nagyon ritkán mutatja ki a terhességet.

forrás:

[link]

2012. jún. 25. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem egyáltalán nem volt ilyen vérzésem...nem hiszem hogy napokig tartana max 1-2 csepp.

1.voltam

38hkm

2012. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első babámnál nekem sem volt, de most volt 2 napig valóban csak pár barnás csepp ezért érdekel most ez a téma.
2012. jún. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!