Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a menstruációm után 2...

Tegnap a menstruációm után 2 nappal voltam együtt a párommal és az előbb láttam h vérzek (halványan és keveset). Ugye nem beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Ha terhes lennék akkor ilyen hamar még nincs beágyazódási vérzés ugye? korai is lenne meg nincs is mindenkinél. jól tudom. Egyébként nem élvezett belém. Együtt lét után felhelyeztem egy Protexin Gynopulost (menstruáció után szoktam használni 5 napig megelőzés képpen egy korábbi hüvelygyulladás miatt.) egyébként semmi bajom sincs.

2012. jún. 11. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, beágyazódási vérzéshez korai, de ha védekezés nélkül szeretkeztek, akkor még lehet belőle baba!
2012. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megszakítással vagyunk együtt már 5 éve. 1 éve múlva tervezzük, de ha netán jön a baba akkor is örülni fogunk neki. Nem hinném h terhes vagyok csak megfordult a fejemben a vérzés miatt, de után olvastam és láttam h korai, mert tegnap este óta még egy nap sem telt el. A protexin G.-t azért írtam mert a használta alatt nem igazán lehet teherbe esni, mert olyan irányba tolja el a hüvelyflórát ami nem kedvez a spermánknak. Tudom vannak kivételek is de ezt van írva a betegtájékoztatóra és azért is gondolom h kizárt a terhesség. 15.én lesz elvileg ovum. De szerinted akkor mitől vérezhetek (2 napja múlt el)?
2012. jún. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!