Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Lent bővebben.

Lehetek terhes? Lent bővebben.

Figyelt kérdés
Kicsit félek. 6 napja késik a mensesem, a melleim eléggé megnőttek, de menses előtt ilyen szokott lenni. Fehérfolyásom is van, ez is ugye menses előjel. De most mégsem jön meg..:( A legutóbbi hónapban 5 napot késett. 17 vagyok és még szűz, de a barátommal szoktunk pettingelni és tudom, h így is teherbe lehet esni, ha nem vigyázunk. Mi szoktunk, de mi van, ha most nem voltunk elég óvatosak? Szerintetek meg kell ijednem?
2009. júl. 7. 21:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Légyszi, segítsetek!
2009. júl. 7. 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem került sperma a hüvelyedbe, akkor nem lehetsz terhes. És ne stresszelj, mert attól is késhet!
2009. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, biztos nem vagy terhes. Hallani ugyan rémsztorikat, hogy a kezére ment, aztán meg felnyúlt, bla-bla. Én ezekben soha nem hittem. Alapvetően egy pár havi 3 napig fogamzóképes (csak az a baj, hogy nem lehet tudni pontosan mikor), úgyhogy azért ahhoz sok mindennek össze kell jönnie.

Ha jól értettem behatolás sem történt, akkor nincs miért aggódnod.

2009. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi baj, annak a válaszolónak volt igaza, aki leírta, hogy nem hisz ezekben a ráment a sperma a kezére stb. dolgokban. Ezek butaságok, amiket olyanok találtak ki, akik szégyellik bevallani, hogy terveztek gyereket, vagy azt szégyellték, hogy elfelejtettek védekezni. Biztos vagyok benne, hogy elég óvatosak voltatok. Valószínű ettől a melegtől késik a vérzésed, és ha az előző havihoz viszonyítasz, akkor talán nem is 6 napos az a késés :):) Nameg a stressz...rengeteget tud késleltetni, ez is egyfajta placebo hatás. Barátnőmnek 2 hetet késett, meglátta a negatív terhességi tesztjét utána 1 órával megjött :)
2009. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor nekem nincs igazam? :(
2009. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj bocsánat, nem arra akartam célozni, hogy nincs igazad, természetesen igazad van neked is, azért példálóztam a második válaszolóval, mert ő részletesen kifejtette és leírta, hogy butaság. Életképes spermium csak a közösülés során juthat be, úgy már nem, ha éri levegő. Bocsáss meg, tényleg én fogalmaztam rosszul, ne haragudj.
2009. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj :)
2009. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen a válaszokat!! Most elég sokat segítettetek, tényleg! Megnyugodtam.:):)
2009. júl. 8. 00:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy terhes. Gondolom a fiú nem dugta föl a spermától csurgó úját. Mert akkor nem lehetsz az. A spermák nem másznak be. Vagy oda rakják őket vagy nem lesz baba. Szóval nyugi. A mensid késhet a melegtől vagy a stresztől is.
2009. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!