Csalnak a tesztek?

Figyelt kérdés
2 halvány medi labi teszt után 3 másfajta teszt negatív lehet terhesség? 8napja késik
2012. jún. 26. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen csalnak a tesztek, nem mindegy hogy milyen erősségűek.

Ne aggódj már van 2 halvány pozid,úgyhogy nagy eséllyel indulsz neki a terhességnek!:)

2012. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

igen de a pozi az tegnap volt mind a 2

ma reggeli medi labi negatív lett sajnos...:(

2012. jún. 26. 15:05
 3/15 anonim ***** válasza:

Mindegyik reggeli vizeletből volt?

Próbálj ki többfajta tesztet, vagy várj még 1-2 napot az újrapróbálkozásig.:(

2012. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is medi labbal teszteltem és halvány pozit! Várj egy pár napot és első vizeletből csinálj egy másik tesztet! A halvány pozi is pozitív! Én is így vagyok terhes.

Szurkolok! :)

2012. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lányok olvasatok it után a medi láb már sok mindenkit be csapott söt engem is mivel az szeret halványat produkálni még ugy is hogy nincs baba!!!én tuti ilyet többet nem veszek!
2012. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

10-es érzékenységű tesztet vegyél mindenképp, és ne medi lab-ot. Ha 8 napja késik, szerintem már ki kell mutatnia. Megy a drukk!!!


21/l

2012. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En szombaton predictor earlyvel teszteltem halvanyat, aztan clearue compacttal hetfon szinten es ma reggel a medilab total negativ lett. En csutortokon megyek uh-ra de a dr no azt mondta, hogy a teszt csak akkor + ha baba van.. Hat en azert aggodok egy kicsit a halvanysaga miatt
2012. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

sziasztok!nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat meg a drukkot is:)

ma reggel amazonnal teszteltem 10-es érzékenységű de sajnos negatív lett:(

most teszteltem a lilivel...de az is negatív lett..csak fénynél látszódik egy fehér csik de gondolom annak a csíknak kellene beszineződnie ha terhesség van...derkam fáj..meg barnáztam 2hétig a peteérésem után 1héttel és tegnap mult el a barnázás...sajnos tünetem sincs így szerintem mostmár lemondok a tesztek vádárlásárol egy darabig....

mert csak fáj ha negatívat mutatna...bár csüt megyek orvoshoz...

bár már nem barnázom és sajnos vasárnap ota nem muatott egyiksem pozit...:( amugy multhét szerdára vártam volna...bár sose volt rendszeres..meg 1 hónapja hagytam abba nuvaringot...csak reménykedtem...írjatok ti is hogy te hogy álltok a terhességgel!!!

2012. jún. 26. 20:43
 9/15 A kérdező kommentje:

találtam egy ilyet

nézzétek meg

[link]

2012. jún. 26. 20:46
 10/15 A kérdező kommentje:

bocsi nem nyitja meg így elküldöm a linket..igaz hogy ez másé de azén egyik medi labis tesztem ugyanannyira látszódik mint itt a legalsó teszten ami látható( a második tesztem halványabb)

köszii mindenkinek előre is

2012. jún. 26. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!